in

Stęsknione zwierzę biegło na przystanek, aby się przywitać – Nie uwierzysz, co to za zwierzak!

Wszystkie zwierzęta domowe bardzo mocno zżywają się ze swoimi właścicielami. Po kilku latach wspólnego mieszkania, ani pupil, ani właściciel zwykle nie potrafi już żyć bez tego drugiego. Poprzez zwierzę domowe, rozumiemy najczęściej psa lub kota, jednak pewna dziewczynka z Teksasu bardzo zżyła się ze swoim kogutem.

O dziwo, ptak w pełni odwzajemnia jej uczucia. Ten niecodzienny duet spędza ze sobą całe dni. Frog, bo tak brzmi imię ptaka, towarzyszy swojej właścicielce podczas wszystkich czynności, które ta wykonuje w ciągu doby.

Rodzina dziewczyny już przywykła do obecności koguta w domu, jednak zachowanie ptaka wciąż wprawia ludzi z zewnątrz w ogromne zdziwienie.

Wystarczy sobie wyobrazić, co musiał czuć kierowca szkolnego autobusu, kiedy zobaczył koguta pędzącego na spotkanie uczennicy, która przed chwilą wysiadła z pojazdu. W chwili obecnej Frog biegnący w kierunku autobusu jest dla mężczyzny rzeczą oczywistą. Pomimo tego, że przyjaźń dziewczynki z ptakiem trwa już od dłuższego czasu, nikt nie jest w stanie wyjaśnić, co spowodowało, że kogut woli przebywać w domu, niż na podwórku wśród innych przedstawicieli swojego gatunku.

Niezależnie od jej przyczyny, przyjaźń trzynastoletniej dziewczynki i koguta jest rzeczą niezwykłą, która zasługuje na uwagę jak największej liczby ludzi. Zobaczcie nagranie: