in

Gdy miała 23 lata wyszła za 68-latka. Nie spodziewasz się, jak zareagowała rodzina kobiety.

Stephanie Walper poślubiła Dona, który jest znacznie starszy od niej. 23-letnia Kanadyjka pasuje do męża jako wnuczka, ponieważ różnica między nimi wynosi prawie 50 lat. Mimo to udało im się stworzyć silną więź i szczęśliwą rodzinę. Stephanie urodziła ukochanego syna, którego nazwali Lachlan. Para cieszy się życiem i sobą, nie zwracając uwagi na nieprzychylne komentarze ze strony ludzi.

Stephanie i Don spotkali się cztery lata temu, kiedy pracowała w barze. Potem dowiedzieli się o istnieniu pewnych okoliczności, które ich jednoczą: syna Dona z poprzedniego małżeństwa i samej Stephanie, która uczyła się w tej samej szkole, co chłopak.

Don ma teraz 69 lat, ale jego wygląd absolutnie nie zdradza jego wieku. Mężczyzna najwyraźniej młodnieje, odkąd ma piękną żonę i dziecko.

Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. Ich relacja rozwinęła się dość szybko. Nie minęło wiele czasu, a stali się małżeństwem.

Jest całkiem oczywiste, że krewni Dona i Stephanie byli zakłopotani ich związkiem, ale wieści o rychłym narodzeniu dziecka stopiły ich serca. Radosne wydarzenie zgromadziło krewnych i szczęście młodych rodziców nie było ograniczone przez brak akceptacji ze strony rodziny.

Małżonkom udało się rozwiązać problem z rodziną, ale ataki nieznajomych trwają do dziś. Ich negatywne nastawienie jest podsycane przez fakt, że para nie wstydzi się publicznie pokazywać swoich uczuć. Dla nieznajomych wyglądają jak dziadek i wnuczka.

Niektórzy uważają, że dziewczyny, które zakochują się w starszych mężczyznach, tak naprawdę liczą na pieniądze. Nie biorą jednak pod uwagę, że przedstawiciele różnych pokoleń naprawdę mogą być połączeni szczerą miłością.
 

Jak przyznaje Stephanie, obcy często bardzo ją obrażają, nazywając ją samolubną „koparką złota”.
 

Ze względu na ogólne potępienie, Don początkowo nie spieszył się, by publicznie zademonstrować swoje uczucia, podczas gdy Stephanie, wręcz przeciwnie, usiłowała pocałować lub wziąć ukochanego za rękę. Wkrótce mężczyzna przestał opierać się swoim uczuciom. Wiedzieli, że miłości nie wolno się wstydzić.
 
Oczywiście małżonkowie są świadomi wad takiego niezwykłego związku. Rozumieją, że kiedy ich syn dorośnie, Don z pewnością będzie bardzo ograniczony ze względu na swój wiek.
 

 
Aby Lachlan miał dużo dobrych wspomnień, para często robi wspólne zdjęcia i filmy ważnych wydarzeń rodzinnych. Oboje chcą, żeby ich syn zrozumiał, jak bardzo jest kochany przez rodziców. Podzielcie się tą historią miłości ze znajomymi na Facebooku!