in

Staruszek robi awanturę w banku. Policjant wkracza do akcji i zaskakuje wszystkich!

92-letni mężczyzna udał się do lokalnego banku, aby dokonać wypłaty, ale kiedy kasjerka zobaczyła, że ​​jego dokument tożsamości wygasł, powiedzieli mu, że nie mogą mu pomóc.

Staruszek się zdenerwował, a pracownicy banku wezwali policję, by usunęła mężczyznę z lokalu. Kiedy pojawił się oficer, wszystkich zdumiało to, co zrobił staruszkowi.

Funkcjonariusz Robert Josett otrzymał telefon z banku na temat 92-letnim mężczyzny, który rzekomo zrobił scenę. Starszy człowiek był wzburzony tym, że chcąc wypłacić pieniądze ze swojego konta napotkał na kłopoty, ponieważ jego dowód stracił ważność.

Policjant zamiast poprosić staruszka o wyjście, zabrał go do urzędu, gdzie pomógł mu złożyć wniosek o nowy dokument, odebrał tymczasowy dowód i zawiózł z powrotem do banku, gdzie staruszek mógł dokonać wypłaty, której potrzebował.
 

Kiedy historia dostała się do mediów, internauci byli pod wrażeniem postawy policjanta, którą wyrazili w licznych komentarzach:
 
„Ten oficer jest Świętym! Mógł tak łatwo „rozwiązać problem” i po prostu usunąć starca z banku, a zadał sobie tyle trudu, by mu pomóc.”
 
„Wzruszające i godne podziwu, że policjant był w stanie tak szybko załatwić sprawę! Zasłużył na medal, prawdziwie obywatelska postawa.”
 
„To jest piękne” – napisał ktoś inny. „Potrzebujemy więcej takich historii, aby pokazać ludziom, że nie wszyscy policjanci są źli i że wychodzą ponad swoje codzienne obowiązki, aby pomóc komuś w potrzebie”.
 
„Często słyszymy tylko złe wieści na temat policji, nie możemy osądzać wszystkich tak samo” – zgodził się inny. „Funkcjonariusz Robert Josett dziękuję bardzo za pomoc temu staruszkowi, to mógł być mój ojciec lub dziadek. Niech cię Bóg błogosławi … i dziękuję ci za twoją służbę. „
 

 
Każdy, kto ma starszego rodzica lub dziadka, może zrozumieć sytuację, w której znalazł się ten stary człowiek. W wieku 92 lat po prostu nie jesteś taki bystry jak dawniej, więc coś takiego jak utrata ważności dowodu może cię naprawdę wytrącić z równowagi, zwłaszcza gdy uniemożliwia ci to dostęp do własnych pieniędzy.
 

 
Temu staruszkowi potrzebne było odrobina uprzejmości i odrobina cierpliwości.
 
Funkcjonariusz Josett okazał mu je. Mieszkańcy Montebello w Kalifornii mają szczęście, że mają tak szlachetnego oficera.
 
Podziel się jeśli doceniasz jego postawę!