in ,

Para seniorów po raz pierwszy korzystała z komputera. Przypadkiem nagrali filmik, który wzrusza do łez.

Pewna para seniorów przypadkowo nagrała filmik, który momentalnie stał się prawdziwym hitem w sieci. To, co zrobiło starsze małżeństwo, nie pozostawi nikogo obojętnym. Ich nieświadomość wywołuje szczery uśmiech na twarzy. Wszystko przez to, co dzieje się w chwili, gdy po raz pierwszy korzystają z komputera!

To niezwykłe nagranie do tej pory obejrzało już pół miliona internautów. Bez wątpienia wzruszy do łez każdego.

Dwójka staruszka przed komputerem

Nie ma wątpliwości co do tego, że każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał tak, że po otworzeniu aparatu w telefonie, od razu widział własną twarz w przedniej kamerze. Zdarzyło się to także parze seniorów. Nie do wiary, jaką więź widać między nimi na przypadkowo nagranym filmiku!

Starsze małżeństwo stwierdziło, że pora sprawić sobie komputer. Dzięki niemu mogliby w łatwiejszy sposób kontaktować się ze swoimi bliskimi i sprawdzać, co dzieje się na świecie czy też obejrzeć ulubiony serial. Kiedy zakupili odpowiedni sprzęt, od razu postanowili go przetestować. O ile uruchomienie laptopa było prostym zadaniem, później wszystko zaczęło się komplikować.

Para na sam początek postanowiła zainstalować komunikator wideo, bo to na nim najbardziej im zależało, aby móc kontaktować się ze swoimi dziećmi. Dopiero później zajęli się resztą spraw.

Obsługa kamerki internetowej okazała się być naprawdę niełatwym zadaniem. Nacisnęli przypadkowo przycisk nagrywania, nie spodziewając się, że filmik jest transmitowany w Internecie. Ludzie z całego świata mogli usłyszeć tę wspaniałą dwójkę ludzi, którzy śmieją się razem i śpiewają. Widać, że łączy ich prawdziwe uczucie. Internautów najbardziej urzekło to, jak starszy mężczyzna komplementował swoją żonę:

„Jak śliczne są twoje włosy!” – mówił, patrząc na nią z miłością.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej!

Źródło: pikio.pl, Daily Mail