in

Nie wyrzucaj starych prześcieradeł. Oto 9 zaskakujących sposobów na ich ponowne wykorzystanie w domu

Zawsze miło jest odświeżyć sypialnię nowym prześcieradłem, zapewnia ono nowy i świeży wygląd. Pytanie tylko, co zrobić ze starym prześcieradłem? Większość z nas je wyrzuca ale okazuje się, że to wielki błąd, ponieważ mają one znacznie dłuższą żywotność niż może się nam wydawać.

Prześcieradło można wykorzystać ponownie i przekształcić je na przeróżne sposoby, które mogą okazać się pomocne w całym domu. Wybraliśmy więc kilka ciekawych pomysłów, które mogą Cię zainspirować:

Miejsce na zabawki dla dzieci
Stwórz idealny i praktyczny magazyn na zabawki swoich dzieci, zawieszając prześcieradło np. na łóżku.

Ochrona przed mrozem
Ogrodnicy mogą wykorzystać stare prześcieradło, aby przykryć rośliny i uprawy podczas lekkiego mrozu.

Dywanik
Możesz stworzyć przyjemny dywanik, który idealnie nada się do twojego domu. Zapewni Twoim stopom wygodę i ciepło. Dowiedz się, jak go zrobić, odwiedzając craftpassion.

Piżama
Prześcieradło jest naturalnie miękkie i wygodne, dlatego sprawdzi się idealnie jako piżama. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak ją stworzyć, odwiedź onebrownmom

Hamak
Warto co jakiś czas odpocząć także na świeżym powietrzu. Wykorzystaj więc swoją starą pościel i stwórz hamak, który będzie niemal tak samo wygodny, jak spanie we własnym łóżku. Dowiedz się jak go zrobić odwiedzając practicalprimitive.

Ochrona przed słońcem i robakami
Jeśli dziecko lubi bawić się na zewnątrz, nałóż prześcieradło na jego łóżeczko, aby ochronić je przed słońcem i wszelkimi insektami.

Zasłony
Białe prześcieradło można przekształcić w piękne zasłony. To łatwe i bardzo opłacalne. Dowiedz się, jak to zrobić, odwiedzając homemadeginger

Mata na plażę
Użyj starego prześcieradła jako matę na plażę. To sprawi, że twoja rodzina będzie miała dużo miejsca do wypoczynku i wygodnie spędzi czas na plaży.

Zabawka dla psa
Jeśli posiadasz psa, rozważ przekształcenie starego prześcieradła w zabawkę do gryzienia.

Co myślisz o tych pomysłach? Jeśli któryś z nich Ci się spodobał, koniecznie daj nam o tym znać w sekcji komentarzy na Facebooku.