in

Wędkarz wyłowił z wody bardzo starą torbę – Gdy ją otworzył, nie dowierzał własnym oczom

Jak to mówią: w przyrodzie nic nie ginie. Ale odnalezienie torebki, którą ktoś ukradł 25 lat wcześniej może zdumiewać.

April Bolt z Południowej Karoliny nigdy nie myślała, że ​​odzyska swoją torebkę po tym, jak została ukradziona przez złodziei w 1992 roku.

W tym dniu, w którym została skradziona jej torebka, April wyznała ABC News: „Płakałam. To nie było dużo pieniędzy – może jakieś 60 $. Ale poczucie straty było silne. Straciła wszystkie zdjęcia mojego syna.”

Życie jest pełne niespodzianek i nigdy nie wiemy, co nam się przytrafi. Łatwiej byłoby April odnaleźć igłę w stogu siana niż torebkę, którą ukradziono jej 25 lat temu.

W dniu 4 lipca 2017 r. Ben Myers łowił ze swoim 11-letnim siostrzeńcem, Brodie Brooksem, nad jeziorem Hartwell, gdy jego bratanek coś złapał. Wyglądało to na dużą zdobycz więc byli podekscytowani.

W chwilę potem śmiali się z dużej ryby, która okazała się torebką, a w kolejnej ponownie poczuli ekscytację, bo torebka okazała się bardzo stara.

W środku znajdowały się karty kredytowe, czeki Clemson University, grzebień w stylu lat 80.-90., Szminka i zdjęcia dziecka.

Ku jego zaskoczeniu nazwisko na kartach kredytowych, brzmiało April Bolt, jak nazwisko przyjaciółki jego rodziny.


 
„Ona jest przyjacielem rodziny. Chodziłem do szkoły z jej siostrzeńcem, ale nie widziałem jej od 10 lat „ – powiedział ABC News. „Łowisz torebkę i dowiadujesz się, że należy do kogoś kogo znasz. To niezwykłe.” – dodał.

Skontaktował się z April przez jej siostrzeńca. Oczywiście, April była zarówno szczęśliwa, jak i zszokowana otrzymaniem niesamowitej wiadomości o torebce.
 
„Nie mogłam w to uwierzyć. Nie wiedziałam co powiedzieć”, wyznała April Bolt. „Nigdy nie myślałam, że zobaczę ją ponownie.”
 

April Bolt miała poczucie straty, ponieważ w torebce znajdowały się jedyne fotografie jej dziecka.
 

„To oznaczało dla mnie tak wiele. Mój syn ma teraz 26 lat, ale miał wtedy 15 miesięcy i wszystkie zdjęcia jakie miałam nosiłam w moim portfelu. W tamtych czasach nie miałeś swojego telefonu komórkowego ze zdjęciami. Są nieco zniszczone przez wodę, ale i tak zachowały się w niezłym stanie” – powiedziała z wdzięcznością.
 

To naprawdę nieprawdopodobne, że April odzyskała torebkę skradzioną po 25 latach. Złodziej zabrał 60 dolarów i wyrzucił ją do wody. I po 25 latach znalazł ją jej znajomy.
 
Niezwykły przypadek prawda?