in

Nie wyrzucaj starej pościeli – Oto 9 genialnych sposobów na jej ponowne wykorzystanie w domu.

Zawsze miło jest odświeżyć sypialnię nową pościelą. Zapewnia nowy, odświeżający i czysty wygląd. Ale co zrobić ze starą pościelą?

Przede wszystkim nie wyrzucaj jej! Pościel może mieć o wiele dłuższą przydatność, niż może Ci się wydawać. Aby to udowodnić, zebraliśmy dziewięć genialnych zastosowań zużytej pościeli.

Oto kilka pomysłów.

Przechowywanie zabawek dla dzieci
Bez względu na to, czy twoje dzieci mają lalki, żołnierzyki lub samochodziki, możesz stworzyć dla nich wydajne miejsce do przechowywania ze starej pościeli. Można je zawiesić na łóżku dziecka, aby ułatwić przechowywanie i dostęp.

Ochrona roślin przed zimnem
Ogrodnicy i rolnicy mogą korzystać ze starej pościeli, aby przykryć doniczki i rośliny podczas mroźnych nocy.

Śliczny dywan
Ze starych pościeli można stworzyć ciepłe dywany, które będą idealne do Twojego domu. Tkany dywan zapewni komfort i ciepło stopom. Kliknij w ten link i dowiedz się, jak go wykonać

Piżama z pościeli
Pościel jest naturalnie miękka i wygodna, więc zachowaj to uczucie podczas snu, zamieniając starą pościel w piżamę. Tutaj dowiesz się jak ją wykonać.

Hamak
Od czasu do czasu poświęć kilka godzin i zdrzemnij się na świeżym powietrzu. Jeśli użyjesz starej pościeli, będzie równie wygodny jak spanie na łóżku. Odwiedź instrukcje tutaj.

Ochrona przed promieniami słonecznymi i owadami
Jeśli twoje dziecko lubi bawić się na zewnątrz, nałóż prześcieradło na łóżeczko, aby chronić je przed owadami i promieniami słonecznymi.

Zasłony
Biała pościel może zmienić się w piękne zasłony do domu. Są bardzo łatwe w przygotowaniu i oczywiście pozwolą Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy.

 
Mata plażowa
Wykorzystaj stare prześcieradło na plaży. To da twojej rodzinie dużo miejsca do siedzenia i jest idealne na piknik na plaży.

 
Zabawka dla psa
Jeśli jesteś właścicielem psa, zastanów się nad zrobieniem mu zabawki ze starej pościeli, którą będzie mógł żuć i bawić się.

 
Jeśli pomysły Ci się podobały, udostępnij post znajomym, a także daj znać w komentarzach jak Ty wykorzystałeś starą pościel.