in ,

Stado jeleni zszokowało kierowcę BMW. To, co zrobiły, nie mieści się w głowie.

Czegoś takiego nie spodziewał się żaden kierowca. Z pewnością, gdyby nie nagranie, które pojawiło się w sieci, ciężko byłoby uwierzyć w to, że miało to miejsce naprawdę. Każdy, kto jechał za BMW na drodze wojewódzkiej 618 był świadkiem niesamowitego zjawiska. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. To po prostu trzeba zobaczyć!

Na drogę wybiegło stado jeleni. Całe szczęście, nikomu nie stała się krzywda. Co ciekawe, jedno ze zwierząt zdołało przeskoczyć przez dwa auta!

Niewiarygodne nagranie hitem sieci

Na drodze wojewódzkiej numer 618, przy wjeździe do Pułtuska od strony Wyszkowa, miała miejsce bardzo nietypowa sytuacja. Nad dachem BMW nagle przeskoczyło stado jeleni. Kierowca, który jechał tuż za nim, natychmiast chwycił za telefon.

Gdy tylko nagranie z całego zajścia trafiło do sieci, wywołało niemałe zamieszanie.

„0:16 ten co się wybił… jak Małysz!” – czytamy.

„Jeden z tych filmików, że jakby nie było nagrane to nikt by nie uwierzył” – napisał ktoś inny.

Ostatni z biegnących w stadzie jeleni postanowił pokazać nieco więcej swoich umiejętności, co od razu przykuło uwagę każdego. Użytkownicy YouTube’a nie mogą przestać się dziwić.

W naszym kraju żyje około 300 tysięcy jeleni. Na przełomie lutego i marca zwierzęta te pozbywają się poroża, na co wielu ludzi tylko czeka. Jelenie często są przez nich płoszone i decydują się wybiec na drogę. Może zakończyć się to prawdziwą tragedią.

Pamiętajmy, aby zachowywać szczególną ostrożność na przyleśnej drodze!

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej i podzielcie się nim ze znajomymi: