in

Doskonały środek, który usunie nagniotki i grzybicę z twoich stóp. Przygotujesz go w domu!

Stopy to podstawa naszego ciała. Przez cały dzień ulegają naciskowi, narażone na nagniotki i grzybicę. Skóra łatwo rogowacieje, twardnieje i pęka dając uczucie bólu i dyskomfortu.

Warto skorzystać z naturalnej terapii dla zmęczonych i zaniedbanych stóp, która przywróci im dobrą kondycję. Wygładzi skórę, zlikwiduje złuszczenia i spękania pięt, nada gładkość i miękkość.

Sposób na nagniotki i grzybice stóp

Wszystko co potrzebne z pewnością posiadasz w domu. Warto przeprowadzić ten bezpieczny zabieg, który przyniesie poprawę i ulgę zniszczonym stopom. Skutecznie zapobiegnie rozprzestrzenianiu się grzybów i bakterii, unormuje Ph skóry i zlikwiduje nieprzyjemne zapachy.

Potrzebujesz:

– Sok z jednej cytryny
– Aspiryna (5 tabletek)
– Pumeks

Metoda przygotowania i użycia:

 
Rozgnieć aspirynę za pomocą tłuczka lub moździerza na drobny proszek i umieść w małym pojemniku. Wymieszaj z sokiem z cytryny do uzyskania gładkiej pasty. Jeśli to konieczne, możesz dodać trochę wody.

Przed nałożeniem pasty należy dokładnie umyć stopy, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia.

Potem nałóż cienką warstwę papki na stopy, dokładnie pokrywając problematyczne miejsca. Pozostaw na 30 minut, a następnie zmyj dużą ilością ciepłej wody i użyj pumeksu. Na koniec nałóż na stopy krem nawilżający.

Stosując regularnie pozbędziesz się nagniotków i martwego naskórka. Zabieg powtarzaj dwa, trzy razy w tygodniu dla uzyskania trwałych rezultatów.