in

Mężczyzna upadł na lotnisku i wybuchł płaczem. Pasażerowie byli wstrząśnięci, gdy poznali powód

Wiele osób ma niemal wszystko podane na tacy i mimo to potrafi narzekać, że jedzenie nie jest na tyle gorące, prześcieradła hotelowe są zbyt pomarszczone, czy autobus przyjechał o kilka minut za późno…

Ale wiele ludzi oddałoby wszystko, aby ponarzekać sobie w takich kwestiach. Rozważmy życie Dyana, który znalazł się sam w obozie dla uchodźców po tym, jak jego rodzina uciekła z ojczystego Sudanu z powodu wojny.

Spędził lata samotnie w obozie. Aż pewnego dnia, dwójka bohaterek zabrała rodzinę Dyana pod swoje skrzydła i zrobiła coś, aby przywrócić radość w ich życiu.

Pięć lat temu, Dyan wraz z rodziną uciekł z wojny w Sudanie i wylądował z nią w obozie dla uchodźców.

W całym tym chaosie, dowód małżeństwa Dyana z żoną,= o imieniu Alik, został zniszczony. Tragicznym wynikiem było to, że Dyan został postrzegany za kawalera, a jego żona Alik jako samotna matka. Alik wraz z dziećmi, szybko dostała możliwość rozpoczęcia nowego życia w Stanach Zjednoczonych. Ale Dyan pozostał w obozie dla uchodźców w Egipcie.

Dyan nigdy nie myślał, że będzie miał możliwość zobaczyć swoją żonę i dwójkę dzieci ponownie.

A także czy kiedykolwiek ujrzy swoje trzecie dziecko, z którym Alik była w ciąży, gdy oboje byli zmuszeni się rozdzielić. Ale kiedy Alik przyleciała do Ameryki, napotkała na swojej drodze dwie osoby, który zmieniły dosłownie wszystko.

Siostry Molly i Mary to wolontariuszki w mieście Teksas, które zostały przypisane do opieki nad nowymi rodzinami, które właśnie przybyły do USA.

Dziewczyny szybko stworzyły silną więź z rodziną Dyana. Jednak po pewnym czasie zrozumiały, że czegoś brakuje w życiu Alik i jej dzieci – a był nim właśnie Dyan.

Dyan postrzegany za singla w obozie dla uchodźców, miał tak naprawdę zerowe szanse, że zostanie przyjęty jako uchodźca w Stanach Zjednoczonych.
Ale Molly i Mary byli zdecydowani zjednoczyć Dyana ze swoją rodziną. Rozmawiali dosłownie ze wszystkimi podczas wypełnienia formalności, od polityków do prawników. Za każdym razem, gdy z kimś rozmawiali, dostawali taką samą odpowiedź. „Jeśli to się stanie, będzie to prawdziwy cud.”

Ale po ciężkiej pracy, kobiety zrobiły prawdziwy przełom.

Plan wolontariuszek w końcu został zatwierdzony i Dyan poleciał do Stanów Zjednoczonych, aby zjednoczyć się ze swoją rodziną.
Alik i trójka dzieci ubrały się w najlepsze ubrania i połączyły z Dyanem w pięknym, emocjonalnym momencie. Wreszcie Dyan mógł ponownie złapać swoją ukochaną rodzinę w ramiona, po latach samotnych zmagań w obozie dla uchodźców.

Dyan nie mógł uwierzyć, że to prawda.
Upadł na ziemię i pochylił głowę do modlitwy przed swoją rodziną, Molly i Maryią, którzy byli cali we łzach. Mężczyzna dostał drugą szansę w życiu, by być ze swoją ukochaną rodziną.

Lata rozłąki i przerywanych rozmów telefonicznych z Egiptu do Stanów Zjednoczonych zostały zakończone. Dyan i jego rodzina byli w końcu razem.
Ciężka praca Molly i Maryi się opłaciła. I mimo pewnych przeszkód i niepowodzeń, te dwie kobiety sprawiły, że to niemożliwe spotkanie, stało się rzeczywistością.

Ten niemożliwy i piękny cud został nagrany na wideo, które możesz obejrzeć poniżej. Nie zapomnij podzielić się tym artykułem ze znajomymi na Facebooku, aby zwrócić uwagę na to piękne zjednoczenie się rodziny i bezinteresowną pomoc dwóch kobiet, które podarowały tej rodzinie prawdziwe szczęście i radość!