in

97-latka nie sądziła, że książę Harry ją rozpozna. Ale gdy ją zobaczył, zareagował w genialny sposób!

Książę Harry spotyka wielu ludzi każdego roku poprzez wydarzenia, w których uczestniczy i organizacje charytatywne, które wspiera. I chociaż jest bardzo zajęty wykonywaniem swoich obowiązków, to stara się spędzać trochę czasu ze swoimi fanami.

Kiedy ludzie dowiadują się, że książę przybywa do miasta, robią wszystko, aby osobiście go zobaczyć. Szczęśliwcy mogą uścisnąć mu dłoń lub pocałować w policzek. Pewna kobieta przez siedem godzin czekała w deszczu, aby spotkać się z jednym z jej ulubionych członków rodziny królewskiej. Po raz pierwszy spotkała go dwa lata temu i miała nadzieję, że książę ją zapamięta.

Książę odwiedził Sydney w Australii, aby promować fundację Invictus.
97-letnia kobieta, cierpliwie czekała z tłumami innych fanów. Książę powoli manewrował przez tłum, by wszystkich powitać, ale gdy zauważył Daphne, od razu się do niej zbliżył.

Daphne po raz pierwszy spotkała księcia, gdy współpracował z Australijskimi Siłami Obronnymi i zatrzymał się w Sydney Opera House. Książę wybrał wtedy Daphne z tłumu, ponieważ nosiła liczne wojskowe medale. Jeden wyróżniał się w szczególności – Krzyż Wiktorii. Daphne jest weteranem służby Australian Women’s Army. Wyjaśniła księciu, jak jej pierwszy mąż, który zmarł w wieku 24 lat w czasie II wojny światowej, otrzymał pośmiertnie właśnie ten medal. Byli małżeństwem tylko przez jeden rok…

Daphne nosi medale, aby uczcić pamięć swojego męża, Alberta Chowne’a. Często zabiera je ze sobą na wydarzenia wspierające takie osoby. Kiedy książę poznał ją po raz pierwszy, pocałował ją w policzek. Powtórzył ten gest za drugim razem. Przez kilka chwil rozmawiał z Daphne i uściskał ją mocno. Daphne szanuje wszystkie akcje wspierane przez księcia, które są dedykowane dla weteranów i członków wojska. W 2014 r. opracował on gry Invictus, które pozwalaja rannym lub chorym żołnierzom rywalizować w różnych imprezach sportowych. Sydney w Australii będzie gospodarzem tego wydarzenia w 2018 roku. Nie ulega wątpliwości, że Daphne podejmie kolejny wysiłek, aby ponownie zobaczyć księcia.

Obejrzyj to słodkie spotkanie w poniższym filmie: