fot. freepik.com
in

Wystarczy, że dolejesz to do gotujących się ziemniaków – niebo w gębie!

Lubicie ziemniaki? Niektórzy wprost nie wyobrażają sobie bez nich życia. Stanowią one wspaniały dodatek do obiadu. Czy jednak można gotować je tylko na jeden sposób? Nic bardziej mylnego! Ten trik pokocha niemal każdy.

Ten sposób gotowania ziemniaków nada im niepowtarzalny smak, ale także przyczyni się do zmiany ich wyglądu. Gotowi? Do dzieła!

Sposób na pyszne ziemniaki

W naszym kraju ziemniaki to najbardziej klasyczny dodatek do obiadu. Jeśli komuś znudziły się jednak w znanej dotychczas formie, pora na coś bardziej wyrafinowanego i egzotycznego.

Wystarczy, że dodamy do gotujących się w wodzie ziemniaków pół szklanki soku z cytryny. Dzięki temu prostemu trikowi potrawa będzie wyglądać i smakować jak z drogiej restauracji!

Oprócz cytryny sprawdzi się również trochę octu. Ziemniaki staną się wtedy nieco ostrzejsze i będą przypominać… chipsy! Po ugotowaniu ich w ten sposób możemy dodać także ulubionych przypraw. Danie z pewnością będzie smakować całej rodzinie.

Czy jesteś gotowy na coś zupełnie nowego? Skorzystaj z tego triku chociaż raz, a zobaczysz, że już nigdy nie będziesz chciał gotować ziemniaków inaczej!

Źródło: WP Kobieta