in

Podchodziła sceptycznie do tego triku na zaskórniki. Gdy spróbowała, nie mogła uwierzyć w efekty!

Niezależnie od tego, czy jest to trądzik w okresie dojrzewania, czy zatkane pory („czarne”) jako osoba dorosła, utrzymanie naszej skóry w czystości i blasku nie jest łatwym zadaniem. Oczywiście istnieją setki produktów, które twierdzą, że leczą niektóre problemy, ale są one zwykle bardzo drogie i nie są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry.

Młoda blogerka YouTube o imieniu Alexandra oferuje naprawdę dobre wskazówki, aby usunąć wągry i utrzymać pory w czystości, a wszystko czego potrzebujesz to trzy składniki i szczoteczka do zębów.

Sposób na wągry

Będziesz potrzebował:
* Czysta i nowa szczoteczka do zębów
* Łyżka pasty do zębów
* Łyżka sody oczyszczonej
* Gorąca woda

Przed użyciem należy oczyścić skórę
Najpierw umyj twarz i użyj ręcznika namoczonego w ciepłej wodzie, aby ogrzać obszary skóry, które są „czarne”. To otworzy twoje pory.

Przygotuj mieszaninę
Wlej sodę, wodę i pastę do zębów do miski i wymieszaj.

Rozprowadź mieszaninę
Weź maść i obficie rozprowadź po obszarach z zaskórnikami.

Za pomocą szczoteczki do zębów wmasuj mieszaninę w pory. Bardzo ważne jest, aby upewnić się, że szczoteczka jest czysta przed użyciem.

Gdy porządnie natrzesz twarz miksturą, pozostaw ją na minutę. Teraz możesz zetrzeć ją ręcznikiem, ale bądź delikatny. Twoja skóra jest w tym momencie bardzo wrażliwa.

Czyszczenie
Aby zakończyć oczyszczanie porów, po prostu spłucz pozostałości ciepłą wodą. Wynik Cię zaskoczy! Twoja skóra nigdy nie była czystsza. Możesz nauczyć się robić to krok po kroku, dzięki filmikowi poniżej: