in

80 zł za każdy stosunek? Kobieta pochwaliła się jak „zarabia” na prezent świąteczny od partnera

Jedna z użytkowniczek portalu Reddit podzieliła się z innymi swoim sposobem „zarabiania” na świąteczny prezent. Trzeba przyznać, że jest on naprawdę niespotykany. Internauci przecierali oczy ze zdumienia. Wielu z nich nie mogło powstrzymać się przed napisaniem negatywnego komentarza.

Partner kobiety powiedział jej, że dostanie prezent za seks. Im więcej będzie stosunków, tym na droższy prezent będzie mogła liczyć.

„To brzmi jak prostytucja” – uważają inni użytkownicy.

Sposób na świąteczny prezent

Nie ma wątpliwości co do tego, że niektóre pary wpadają na bardzo niecodzienne pomysły. Tak właśnie było w tym przypadku. Partnerzy uznali, że ich święta nie będą wyglądać tak jak zwykle. Mężczyzna uwielbia seks, a kobieta – dostawać drogie prezenty. Pojawił się pewien kompromis…

Każdy stosunek równał się z prezentem droższym o 80 zł. Internauci są zdania, że miłość powinna opierać się na bezinteresowności, a nie na dziwnym układzie. Zwracają się do mężczyzny z prośbą o to, aby próbował zdobyć kobietę w nieco inny sposób.

Znaleźli się jednak i tacy, którzy nie widzą w tym nic dziwnego. Według nich należy to potraktować jako zabawę i nie ma w tym nic złego.

Czy w tej historii pojawia się przemoc ekonomiczna? Wynika z niej, że partner ma przewagę finansową nad kobietą i wykorzystuje to, aby nią manipulować.

„Celowe uzależnienie finansowe, wydzielanie, kontrolowanie, nadmierne krytykowanie wydatków, to przejaw przemocy. Niestety wciąż wiele osób, które doświadczają agresywnych, upokarzających zachowań w tym obszarze, nie wie, że ma prawo i może zwrócić się o pomoc. Poprzez naszą kampanię i działania edukacyjne chcemy to zmienić” – powiedziała Kobieta Joanna Piotrowska, prezeska fundacji Feminoteka dla WP Kobieta.

Źródło: Reddit, WP Kobieta