in ,

Dziewczyny wymyśliły prosty sposób na powiększenie ust. Ale nie sądziły, że internauci tak zareagują!

Piękno wymaga poświęcenia. Nowoczesne standardy są surowe, wiele dziewcząt marzy o ustach jak Angelina Jolie. Ale co mają zrobić osoby, które nie mają dość pieniędzy na wypełniacze?

Radzimy dać sobie z tym spokój i pokochać siebie takim, jakim się jest, ponieważ każdy wygląd jest piękny na swój sposób. Jednak kosmetolodzy wymyślają przeróżne sposoby, aby oszukać wszystkich. Wcześniej próbowali powiększyć usta za pomocą słoików próżniowych (które mogą łatwo doprowadzić do siniaków), a teraz jest nowy sposób – potrzebujesz tylko kleju do rzęs.

Powiększanie ust klejem do rzęs

Istota metody jest banalnie prosta: nałóż klej do rzęs tuż nad górną wargą, pozwól mu trochę wyschnąć, a następnie przyklej do niego wargę i to wszystko. Mamy jednak nadzieję, że tego nie zrobisz. Nie zrobisz tego, prawda? 😀

Zobacz sama, jak to działa:

Cały świat teraz wrzuca filmiki z powiększaniem ust.

Czasami wyniki są dość komiczne.


Faceci też wzięli w tym udział.


 
A nawet dzieci:

 
Dobrze, że to nie jest mocniejszy klej, jak superglu…

 
Ta dziewczyna poszła o krok dalej. Przykleiła także dolną wargę

 
Niektórym kobietom się to jednak spodobało i chwalą sobie tę metodę.

 
Klej do rzęs – to oczywiście nie jest nic strasznego. Usta aż tak mocno się nie przyklejają, chociaż można uszkodzić skórę, zwłaszcza jeśli ostro ją oderwiesz. Jednak nie zalecamy próbowania tej metody. Spójrz lepiej jak zrobili to inni.