in

Polacy znaleźli sposób na walkę z koronawirusem. Ogłoszenie w jednym z miast podbiło Internet.

W sieci jakiś czas temu pojawiło się zdjęcie, które natychmiast wywołało prawdziwą burzę wśród internautów. Chodzi o sposób na walkę z pandemią koronawirusa.

Kiedy cały świat czeka na szczepionkę i lek, tu mamy do czynienia z czymś zupełnie innym, jednak ma być to równie skuteczne. O czym mowa?

Użytkowniczka Namecannotbeblank opublikowała zdjęcie na Twitterze, na którym widzimy, że znalazł się sposób na to, by pożegnać pandemię raz na zawsze. Czy dzięki temu już niebawem możemy liczyć na całkowity powrót do normalności? To zdjęcie rozłoży każdego na łopatki.

Jak pożegnać COVID-19 raz na zawsze?

Jak się okazuje, w jednym z polskich miast ktoś ustawił przy drodze tablicę z ogłoszeniem. Nie stała ona w przypadkowym miejscu, tylko tam, gdzie lada moment ma pojawić się krzyż dwuramienny. To właśnie on ma się okazać przełomem w walce z koronawirusem.

„Tu powstaje dwuramienny krzyż przeciwko pandemii. Jeżeli chcesz wesprzeć, zadzwoń […] Komitet Społeczny krzyża św. Zachariasza” – można było przeczytać w ogłoszeniu.

Internautka, która opublikowała zdjęcie, nie może uwierzyć w to, co zobaczyła. Jak się okazuje, nie tylko ona przeciera oczy ze zdumienia.

„Zwalczmy pandemię krzyżem. I to nie byle jakim, bo dwuramiennym. Jak to możliwe, że nikt do tej pory na to nie wpadł” – pisze.

A wy? Widzieliście w swojej okolicy jakieś ciekawe rozwiązanie na walkę z koronawirusem?

Źródło: Twitter