fot. youtube/ L Kanavaros
in

Genialny trik na odśnieżanie. Od dziś będziesz robił to z przyjemnością, bez zbędnego wysiłku!

Pierwsze opady śniegu sprawiają wiele radości – robi się pięknie, wracają wspomnienia z dzieciństwa i pojawiają się chęci do zabawy. Ale kiedy podniecenie już mija, zostajesz sam z dużym białym bałaganem, który w gruncie rzeczy może uwięzić cię w domu. Wtedy właśnie czas na odśnieżanie, co dla wielu może okazać się prawdziwą katorgą. Zamiast znowu brać łopatę i odśnieżać podwórko staromodną metodą, zobacz trik tego Pana, który sprawi, że pokochasz robić tę czynność.

Odśnieżanie to bolesne i czasochłonne zadanie – nie da się temu zaprzeczyć!
Ale przywiązując gruby sznur do łopaty, możesz znacznie ułatwić sobie tę czynność.

YouTuber L Kanavaros uświadamia światu, że staromodne odśnieżanie powoduje napięcie w dolnej części pleców, sprawiając tym ogromny ból pleców nawet przez klika dni.
Jednak dzięki zmodyfikowanej łopacie, ci, którzy żyją w zimowych warunkach pogodowych, mogą usunąć śnieg ze swojego podjazdu o wiele łatwiej, szybciej i bezpieczniej.

Dzięki sznurowi, możesz manewrować łopatą na wszystkie strony, bez konieczności skrzywiania ciała w niezdrowe pozycje.
Pozwala to również zachować cały czas pozycję pionową podczas odśnieżania, zamiast pochylania się i prostowania setki razy z ciężkim ładunkiem.

Zobacz na poniższym filmiku jak Pan Kanavaros przedstawia ten trik i koniecznie podziel się nim ze swoimi bliskimi!
Z odpowiednią długością sznurka i właściwymi ruchami, możesz odgarnąć cały podjazd bez żadnego wysiłku. Życie w zimie stało się o wiele łatwiejsze dzięki panu Kanavaros!