in

Jej psy nie cierpią obcinania pazurów. Wpadła na genialny pomysł, który zrobił furorę wśród psiarzy

Obcinanie pazurków to coś, czego nasi pupile zazwyczaj nie lubią. Wielu właścicielom ciężko jest to wykonywać samemu, więc robi to weterynarz przy okazji wizyty.

Z powodu pandemii koronawirusa częściej musimy jednak dbać o wszystko sami. Pewna właścicielka wpadła na pewien pomysł, który z pewnością wykorzystamy. Internauci nie wierzą, że nie wpadli na niego wcześniej.

W czasie pandemii wychodzimy z domu tylko w chwili, gdy jest to już koniecznością. Nagle okazuje się, że wcale nie musimy wykonywać pewnych rzeczy, wychodząc z domu lub możemy je zrobić bez niczyjej pomocy. Oczywiście, nie wszystkie z tych czynności należą do najłatwiejszych. Wiedzą o tym doskonale właściciele psów, którzy muszą obcinać im pazurki. Pewna kobieta wpadła jednak na coś, co pomoże każdemu z nas!

Sposób na obcinanie psich pazurów

Lindsey Shelton jest szczęśliwą posiadaczką dwóch wspaniałych psów, z których żaden nie cierpi obcinania pazurków. Do tej pory kobiecie kojarzyło się to z męką, więc musiała wymyślić coś, co sprawi, że jej psy zapomną w ogóle o tym, że mają obcinane pazurki. Choć jej sposób może się wydawać dziwny na pierwszy rzut oka, grunt, że okazał się skuteczny.

Kobieta zaczęła owijać swoją głowę folią spożywczą, po czym wysmarowała ją ulubionym smakołykiem swoich psów – masłem orzechowym. Podczas gdy psy były zajęte oblizywaniem jej czoła, kobieta szybko i sprawnie obcinała im pazurki.

Jak widać, na swoich pupili trzeba znaleźć po prostu dobry sposób. Mają swoje lęki tak jak my i pewnych rzeczy nie lubią, jednak możemy sprawić, że o tym po prostu zapomną!

źródło: thedodo.com; instagram.com