in

Zmieszaj banany i miód z wodą – Kaszel i zapalenie oskrzeli zniknie błyskawicznie!

Leczenie przewlekłego zapalenia oskrzeli i kaszlu, zawsze było sporym wyzwaniem, nawet dla medycyny konwencjonalnej. Na szczęście istnieje naturalny środek, który zawiera jedne z najstarszych i najpotężniejszych składników, które łagodzą gardło i płuca, leczą kaszel i zapalenie oskrzeli w bardzo krótkim czasie!

Miód i banany to potężna dawka korzystnych właściwości dla naszego zdrowia. Ze środka mogą korzystać zarówno dzieci jak i dorośli a przy okazji cieszyć się jego niepowtarzalnym smakiem. Środek może pomóc wyleczyć także ból gardła, poprawić samopoczucie, a nawet złagodzić problemy żołądkowe.

Składniki:
– 400 ml wrzącej wody
– 2 dojrzałe banany (z czarnymi plamkami)
– 2 łyżki miodu

Przygotowanie:
1. Obierz banany i zmiksuj za pomocą drewnianej łyżki lub widelca (nie używaj metalowych sztućców, ponieważ banany zwykle brązowieją w kontakcie z metalem)
2. Umieść banany w garnku i nalej do nich przegotowanej wody. Pozwól powstałej mieszance ostygnąć przez około 30 minut.
3. Gdy środek już ostygnie, dodaj do niego miód. Ważne jest, aby dodać go na końcu, będziemy wtedy pewni, że nie straci swoich właściwości w wyniku wrzącej wody.

Spożywanie:
Pij 100 ml, 4 razy dziennie (w sumie 400 ml dziennie). Przygotowana mikstura wystarczy na jeden dzień, najlepiej przygotować ją sobie z samego rana. W ciągu 5 dni poczujesz się o wiele lepiej – bez obaw o przedawkowanie czy skutki uboczne. Pamiętaj, doceniaj naturę i zwracaj się do niej w pierwszej kolejności!

Źródło i zdjęcia:healthyfoodhouse