in

Wymieszaj te dwa naturalne składniki, które masz w domu i ciesz się cerą, jak nigdy dotąd!

Marzysz o gładkiej, czystej cerze? Dobrze, że tutaj trafiłeś, bo w końcu dowiesz się, jak skutecznie oczyścić swoją twarz. A co najlepsze? – W naturalny sposób!

Twarz jest naszą wizytówką, dlatego warto o nią dbać. Zatkane pory, a co za tym idzie, zaskórniki są zmorą wielu z nas, oszpecają twarz, a w dodatku mogą prowadzić do stanów zapalnych skóry i powstawania brzydkich zmian. Właśnie dlatego trzeba regularnie oczyszczać twarz!

Być może próbowałaś już różnych kosmetyków, ale tak naprawdę nie wiadomo do końca, co jest w ich składzie, a poza tym wysuszają i podrażniają one skórę. Nie marnuj więc swoich pieniędzy na te drogie specyfiki, zamiast tego wypróbuj tę metodę, która jest w 100% naturalna.

Potrzebne są tylko dwa składniki:
– olej kokosowy
– soda oczyszczona

Olej kokosowy nawilża wrażliwą skórę twarzy i działa antybakteryjnie. A kiedy połączymy go z sodą oczyszczoną, zadziała to jak świetny peeling i sprawi, że nasza cera stanie się idealnie czysta.

 

Jak stosować mieszankę?

Raz na tydzień, nałóż na umytą twarz maseczkę z 1 łyżki oleju kokosowego i 1 łyżki sody oczyszczonej, na około 20 minut – Pożegnaj raz na zawsze zatkane pory na nosie i ciesz się piękną cerą!
 
Efekty zobaczysz już po pierwszym zastosowaniu!

Źródło: metdaan, Fotografie do miniaturki: Pinterest.com