in

Prosty sposób na pozbycie się bólu zęba. Nie zdradzi Ci go żaden dentysta!

Radzenie sobie z bólem zęba może okazać się prawdziwym koszmarem. Ból ten potrafi być czasem nie do zniesienia, a co gorsza, może nas nękać przez wiele dni i uniemożliwić normalne funkcjonowanie. Wizyta u dentysty staje się wtedy koniecznością, ale zdarza się jednak tak, że ból zaskakuje nas w weekend czy podczas ważnego wyjazdu a na wizytę u dentysty trzeba czekać całe wieki.

Oto niektóre z najczęstszych przyczyn nagłych bólów zęba:
– Kamień nazębny
– Zepsuty ząb
– Zapalenie dziąseł
– Nieprawidłowo założona korona
– Płytka nazębna
– Bezdech senny
– Dysfunkcja stawów skroniowo-żuchwowych

Prosty sposób na pozbycie się bólu zęba

Całe szczęście istnieje kilka naturalnych sposobów, dzięki którym pozbędziesz się tego bólu. A oto właśnie jeden z nich.
Oczywiście, ten środek zaradczy nie powinien zastępować leczenia u dentysty. Pozwoli Ci on znieść ból, dopóki nie otrzymasz profesjonalnej pomocy.

Potrzebne składniki:
– ½ łyżeczki sproszkowanych goździków
– ½ łyżeczki oleju kokosowego

Stosowanie:

Goździki są bogate w Eugenol, czyli silny środek znieczulający i antyseptyczny, który skutecznie łagodzi ból. Natomiast olej kokosowy oferuje właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne.

Oto co musisz zrobić – wymieszaj dokładnie te 2 składniki, aż do uzyskania jednolitej pasty. Użyj pipety lub małego pędzelka i zastosuj powstałą mieszankę w miejsce bólu.

Aby jej działanie było jak najbardziej skuteczne, stosuj ją 3 razy dziennie. Ból szybko minie i poczujesz się znacznie lepiej. Pomoże Ci to przetrwać do zbliżającej się wizyty u dentysty.

Pamiętaj, że są to naturalne składniki, dlatego nie musisz się martwić o efekty uboczne. To sprawdzony sposób, który pomógł już wielu osobom, a być może któregoś dnia pomoże i tobie uwolnić się od natrętnego bólu.

Koniecznie podziel się artykułem ze znajomymi, aby także mogli skorzystać z tej prostej i skutecznej metody!

Źródło: youtube