fot. tiktok/ katelyn_boss19
in

Związała włosy w ten sposób. W jeden wieczór dostała 1700 zł napiwku

Jeśli szukasz sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy, Katelyn Boss, kelnerka z TikToka, ma dla ciebie interesującą propozycję. W jednym z filmików na swoim profilu podzieliła się swoim sekretnym sposobem na zdobycie 400 dolarów napiwku.

Nietypowy sposób kobiety od razu przykuł uwagę internautów. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy!

Tym sposobem zarabia więcej pieniędzy

Praca kelnerów może być trudna i pełna nieprzewidywalnych sytuacji. Katelyn Boss, kelnerka z TikToka, też miała swoje trudności, zarabiając tylko dwa dolary za godzinę. Jednak wszystko się zmieniło, gdy odkryła prosty sposób na zarabianie większej ilości pieniędzy z napiwków. Jak to zrobiła?

Okazało się, że wystarczyła jedna fryzura, która przyciągała gości i skłoniła ich do dawania większych napiwków. Katelyn odkryła, że dzięki temu może zarabiać znacznie więcej niż wcześniej.

22-latka obsługiwała gości we włosach związanych w dwie kitki, przypominających postać Harley Quinn z filmów o Batmanie. Choć Katelyn sama nie do końca wierzyła, że takie zabiegi przyniosą jej więcej napiwków, po pierwszym dniu przetestowania tej metody, okazało się, że jest skuteczna. Goście byli bardziej skłonni do dawania większych napiwków, co pozwoliło Katelyn na zarobienie więcej pieniędzy.

W jednym ze swoich filmów na TikToku pokazała stos gotówki, który zdobyła dzięki swojemu sekretnemu sposobowi. W ciągu jednego wieczoru udało jej się zarobić imponującą kwotę 400 dolarów napiwku, czyli ok. 1,7 tys. złotych. Nie ukrywała swojego zadowolenia, dodając pod nagraniem komentarz: „zdecydowanie 10/10”.

@katelyn_boss19 Tip your waitress #waitress #pigtails #tips ♬ Hold Me Closer – Elton John & Britney Spears

Co sądzisz o takiej metodzie? Daj znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl, tiktok