in

Facet pomógł wyjść z samolotu niepełnosprawnej staruszce – Była w szoku, gdy poznała jego tożsamość

Codziennie zdarzają się małe, piękne gesty, które pozostają anonimowe i nikt poza dawcą i biorcą nie wie, że się wydarzyły.

I na tym polega ich całe piękno, bo nie są wykonane dla rozgłosu i zachowują swoją bezinteresowność.

Ale gdy akt dobroci pochodzi od kogoś znanego, zwykle nie zostaje niezauważony.

Gdy gracz drużyny futbolu Green Bay Packers wracał do Wisconsin z El Paso w Teksasie, gdzie spędził weekend z rodziną, zajął swoje miejsce w samolocie i szybko zasnął, słuchając muzyki na słuchawkach.

Kiedy samolot wylądował, obudził się i spojrzał na starszą kobietę w przejściu opierającą się na lasce, z trudem starającą się wyciągnąć torbę ze schowka.

82-letnia Nancee Lingg przyleciała samotnie ze swojego domu w Teksasie do Wisconsin, aby zobaczyć ukochanych krewnych.

Bez wahania, piłkarz zaoferował Nancee pomoc, gdy bezskutecznie zmagała się z bagażem, próbując wyjść z samolotu. Nancee z wdzięcznością przyjęła pomoc w niesieniu torby, ruszyli więc razem na lotnisko.

Gdy wychodzili z samolotu, stewardessa poinformowała Nancee, że na końcu pomostu będzie czekał na nią ktoś z obsługi z wózkiem inwalidzkim. Ale kiedy dotarli na miejsce był wózek, niestety nie było nikogo, kto mógłby jej pomóc.

Więc gracz zaproponował więc, że będzie pchał ją na wózku inwalidzkim przez lotnisko, niosąc jej torby.

Nancee była ogromnie wdzięczna za gotowość 24-latka, do pomocy w sytuacji, gdy czuła się tak bezbronna.

Ale Nancee nie miała pojęcia, że ​​niesie jej torby i pcha wózek nie kto inny, jak wielki Aaron Jones! Prawdziwą tożsamość swojego pomocnika poznała dopiero, gdy spotkała na lotnisku swoją synową Jackie Lingg.
 

 
Jackie zauważyła na bagażach Aarona plakietki bagażowe Green Bay Packers i zapytała go, czy rzeczywiście gra w zespole. Nie mogła uwierzyć, że ten elitarny zawodnik poświęcił czas, aby pomóc jej schorowanej teściowej.
 
Wielu ludzi na lotnisku rozpoznało Aarona.
 
Wielka fanka Packersów Monica Allen także nie dowierzała, że naprawdę widzi Aarona pchającego kobietę na wózku inwalidzkim przez lotnisko.
 
Monica zrobiła zdjęcie i udostępniła je w mediach społecznościowych, gdzie szybko stało się viralowe. Aaron nie miał pojęcia, że ​​jego pomoc Nancee została rozpowszechniona w mediach społecznościowych.
 

 
Trener Packersów Mike McCarthy powiedział, że zdjęcie wywołało „wielki uśmiech” na jego twarzy. To przykład zachowania za, które uwielbia sportowców.
 
„Cieszę się, że wszyscy zobaczyli to, co widzę każdego dnia. Każdego dnia doświadczam z tymi facetami, że ich serce jest we właściwym miejscu.”
 

 
Oczywiście Aaron szybko odrzucił całą pochwałę, którą otrzymał za swoje czyny. Skromny człowiek powiedział, że zrobił to, co zrobiłby każdy w tej sytuacji.
 
Ale czy tak jest na pewno?