in

Drzemiący policjant na służbie wzbudził lawinę komentarzy. A wszystko przez jeden detal na zdjęciu!

Żywioły są czymś nieprzewidywalnym, co w jednej chwili może zniszczyć życie tysiąca ludzi. Tak jest w przypadku huraganów, które co i rusz pojawiają się w Stanach Zjednoczonych.

Wydarzenie, które wstrząsnęło całym światem było huraganem Irmą, jednym z najpotężniejszych w historii. To przez niego tysiące ludzi pozostało samych sobie. Na szczęście byli też tacy, którzy zdecydowali się pomagać za wszelką cenę. W pomocy poszkodowanym w huraganach biorą udział służby mundurowe, zwierzęta, a także cywile. Zdjęcie, które zostało zamieszczone poniżej wyraża zdecydowanie więcej, niż jakiekolwiek słowa. Prezentuje ono zmęczonego policjanta na służbie (Keneth’a Somma) wraz z jego wiernym psem Eddiem. Obaj odpoczywają w czasie krótkiej drzemki po kilkunastu godzinach wyczerpującej pracy.


Fotografia z pozoru wydaje się zwyczajna. Przedstawia śpiącego policjanta w trakcie ciężkiej służby. Gdy jednak przyjrzysz się dokładniej, zobaczysz, że nawet podczas krótkiej drzemki mężczyzna trzyma swojego psiego towarzysza za łapę. Trudno o bardziej wzruszający obraz, który wywołał na świecie liczne komentarze i udostępnienia przez tysiące ludzi. Przyjaźń zwierzęcia i człowieka, nawet w tak ekstremalnych warunkach wydaje się przetrwać wszystko. I to piękna rzecz, o której nie można zapominać.