in ,

Spłonął dom wyremontowany przez program „Nasz nowy dom”. Motyw podpalacza jest porażający!

W ostatnim czasie doszło do prawdziwej tragedii. Bohaterowie programu „Nasz nowy dom” stracili wszystko – prawdopodobnie po kilku latach od remontu sąsiad nie wytrzymał z zazdrości i podpalił ich dom.

Aż ciężko w to uwierzyć, że ktoś jest zdolny do czegoś takiego. Katarzyna Dowbor natychmiast wypowiedziała się w tej sprawie.

Program „Nasz nowy dom” powstał, aby pomagać innym ludziom odmienić swoje życie. Remonty, które są przeprowadzane, sprawiają, że dom staje się nie do poznania.

Nic dziwnego, że sąsiedzi widząc to, szybko stają się zazdrośni. Ale to nie do pomyślenia, żeby zazdrość mogła doprowadzić do czegoś takiego. Gospodyni programu jest pewna jednego – tak tego nie zostawi.

Zazdrosny sąsiad spalił dom?

Rodzina pani Beaty z Antonina, która mogła cieszyć się z nowego domu po wykonaniu remontu, przeżyła piekło. Dom został prawdopodobnie podpalony – dom samotnej mamy z dwójką dzieci. Sprawa odbija się głośnym echem w mediach społecznościowych.

„Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na Ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić?” – pisze Katarzyna Dowbor na Facebooku.

Całe szczęście, podczas podpalenia w domu nie było nikogo. Aż strach pomyśleć, co by mogło się stać, gdyby była tam pani Beata z dziećmi. Aktualnie pomiędzy producentami programu trwają rozmowy na temat tego, jak wesprzeć rodzinę.

„Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie. Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni!!!” – dodaje.