in

Zdjęcia z pierwszego na świecie spa dla malutkich dzieci to najsłodsza rzecz jaką dzisiaj zobaczysz!

Baby Spa Perth to pierwsze spa dziecięce na świecie z siedzibą w Perth w Australii. Klientami tego salonu są wyłącznie dzieci w wieku poniżej sześciu miesięcy.

Baby Spa Perth zapewnia pełen zakres usług spa, w tym masaże i hydroterapię, a także własny sprzęt pływacki, który jest opatentowany pod nazwą „Bubby”. To urządzenie pomaga dzieciom czuć się bardziej komfortowo w wodzie, daje im możliwość przyzwyczajenia się do procedur wodnych, a nawet nauki pływania.

To spa w Australii jest jedyne w swoim rodzaju. Pomysł założenia dziecięcego spa należy do Laury Sevenus.

W Baby Spa Perth znajdują się baseny, w których dzieci uwielbiają pływać, a także gabinety masażu, w których profesjonalni masażyści pomagają dzieciom się zrelaksować, rodzice też będą mogli z niego skorzystać, którzy potrzebują go nie mniej, a nawet bardziej niż dzieci!

Oprócz efektu relaksującego, hydroterapia jest również bardzo korzystna dla zdrowego rozwoju dzieci.

Podczas pływania dzieci mogą swobodnie poruszać się w przestrzeni, co wzmacnia ich mięśnie i kości.

Te treningi i procedury będą miały pozytywny wpływ na naukę pływania przez dzieci i to, jak szybko zaczną chodzić.

Wszystko zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, ponieważ jeśli chodzi o bezpieczeństwo małych dzieci, nie można nic zaniedbać. Woda w basenie jest absolutnie nieszkodliwa dla niemowląt: jest oczyszczana za pomocą specjalnej technologii.

Te urocze zdjęcia ze spa dla dzieci stały się szczególnie popularne w sieci. Konto spa na Instagramie ma już ponad 50 tysięcy obserwujących!

Zdjęcia: instagram