fot. poglądowe: freepik.com
in ,

Kobieta postanowiła wziąć ślub z samą sobą. Po kilku miesiącach stało się najgorsze.

W 2015 roku doszło do czegoś, co do dzisiaj nie mieści się większości ludziom w głowie. Sophie Tanner postanowiła wziąć ślub z samą sobą – nietrudno sobie wyobrazić, jakie wzbudziło to zamieszanie. Ale, jak się później okazało, nie to było najbardziej szokujące.

To, co stało się kilka miesięcy później, przeszło najśmielsze oczekiwania wszystkich.

Komplikacje po ślubie z samą sobą

Sophie Tanner stała się sławna na cały świat, kiedy wzięła ślub z samą sobą. Po kilu miesiącach doszło do czegoś, co było prawdziwym dramatem dla kobiety.

Poślubienie samej siebie miało być dla kobiety przypieczętowaniem tego, że kocha siebie tak mocno, jak mogłaby pokochać drugiego człowieka. Ale nigdy tak naprawdę nie akceptowała siebie w stu procentach. Myślała, że małżeństwo coś zmieni, jednak w jednym z ostatnich wywiadów wyszła na jaw smutna prawda.

Sophie kilka miesięcy później zdradziła samą siebie, wdając się w romans z Ruarim Barrettem, który trwał 5 miesięcy. Po tym okresie czasu mężczyzna postanowił zrobić to samo, co Sophie – poślubił sam siebie.

Choć to naprawdę dziwne, wydawałoby się, że teraz powinno dojść do rozwodu. W końcu, sama Sophie wie, że miała romans. Aż ciężko uwierzyć, że na świecie mają miejsce takie rzeczy! Co o tym sądzicie?