in

31-latka usunęła sobie cztery żebra, aby mieć najwęższą talię na świecie, po czym zaszła w ciążę.

31-letnia Sophia Vegas, która jest znana z tego, że ma najwęższą talię na świecie, urodziła dzidziusia! Jak możecie się domyślić, patrząc na jej zdjęcia, wielu uważało, że to niemożliwe i że ciąża może zagrażać – zarówno dziecku, jak i kobiecie. Całe szczęście nie mieli racji. Sophia urodziła zdrowego i pięknego dzidziusia. Dziś cieszy się macierzyństwem.

Sophia nie od urodzenia miała najwęższą talię. Taki wybrała sobie w życiu cel. Żeby go osiągnąć, musiała usunąć sobie cztery żebra. Dzięki temu wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś. Takie metamorfozy nie są spotykane na co dzień!

Po usunięciu żeber talia Sophii mierzy około 47 centymetrów w obwodzie, a oprócz tego podkreśla ją odpowiednio dobranymi stylizacjami. Najwęższa talia na świecie nie była jedynym marzeniem kobiety. Oprócz tego chciała mieć także idealny nos i piersi, które zostały przez nią powiększone – przez co obecny rozmiar to 70K.

Koniecznie zobaczcie niesamowite zdjęcia przemiany Sophii, a także jej dzidziusia poniżej!

To niewiarygodne, że w tak wąskiej talii zmieściło się dziecko… Kobieta publikowała regularnie zdjęcia na Instagramie, na których widzimy zmiany zachodzące w jej wyglądzie, a także w życiu.


 


 


 
Podziel się tym artykułem ze znajomymi na Facebooku.
 
Źródło: fakt.pl, instagram.com | Fotografie: instagram.com