fot.freepik.com
in

O to pyta facetów na pierwszej randce. W sieci aż zawrzało

W świecie randkowania w dobie mediów społecznościowych, gdzie granice między prywatnością a publicznością są coraz bardziej rozmyte, Sofia Franklyn postanowiła postawić na bycie konkretną. Jej niedawna wypowiedź na temat pierwszych randek stała się gorącym tematem dyskusji w sieci.

Sofia Franklyn: o tym powiedziała wprost

Dzięki mediom społecznościowym wszyscy mamy możliwość kreowania własnego wizerunku. Sofia Franklyn, o której mówi teraz cały internet, korzysta z tego na co dzień. Prowadzi popularny podcast „Sofia With An F”, obserwuje ją 742 tys. osób na Instagramie i ponad 290 tys. na TikToku.

Podczas jednego z odcinków, którego gościem był albański influencer Leo Skepi, Sofia wyznała, co jest dla niej ważne podczas pierwszych randek. Jak się okazało, dla niej kluczowe są… finanse jej potencjalnych partnerów.

„Podczas pierwszych randek zapytałam trzech ostatnich typów, z którymi się spotykałam, o informacje na temat ich kont bankowych. (…) Chcę umawiać się tylko z bogatym gościem, który ma pieniądze (…). Pracuję, odniosłam sukces, więc mam pier*olone prawo powiedzieć: „cześć, jesteśmy na tym samym poziomie czy marnuję swój czas?” – wyjaśnia kobieta.

Reakcja sieci: Miedzy wsparciem a krytyką

O jej słowach szybko zrobiło się głośno. Fragment z jej wypowiedzi zdobył milion wyświetleń na TikToku, gdzie internauci podzielili się swoimi refleksjami.

Większość osób skrytykowało kobietę. Oto niektóre z komentarzy pod nagraniem:

„Ona powiedziała to z taką pewnością siebie, jakby myślała, że wszyscy się z nią zgodzą” – czytamy.

„Sprzęt do podcastów powinien być mniej dostępny” – zażartował ktoś inny.

Znaleźli się też tacy, którzy zrozumieli jej podejście i docenili jej szczerość.

@sofiafranklyn I think im just being efficient? #sofiawithanf ♬ original sound – Sofia Franklyn

Bez względu na to, jakie mamy zdanie na temat podejścia Sofii, jedno jest pewne: w świecie social media nic nie jest czarno-białe, a każda wypowiedź może stać się początkiem burzliwej dyskusji.

Źródło: radiozet.pl