fot. freepik.com
in

Przez przypadek mąż wysłał SMS-a do żony zamiast do kumpla. Przeczytała wiadomość i osłupiała.

Mąż wymieniał się wiadomościami SMS ze swoim kumplem. Przez przypadek jedna z nich trafiła do żony. Jej treść złamała kobiecie serce – nigdy nie chciałaby czegoś takiego przeczytać. Co takiego napisał jej mąż?

Jeden SMS zmienił wszystko

Z pewnością nieraz mieliśmy do czynienia z sytuacją, gdzie jakiś SMS nie trafił tam, gdzie powinien. Często wystarczy napisać ,,przepraszam, pomyłka” i sytuacja jest rozwiązana, jednak są pewne historie, z których nie da się wytłumaczyć – mówią same za siebie.

Kobieta nie podejrzewała, że w wiadomościach pisanych do kolegi, jej mąż porusza takie tematy. Jeden przeczytany SMS sprawił, że życie kobiety wywróciło się do góry nogami. Wiedziała, że nie chce dłużej trwać w takiej relacji.

29-latka wyszła za mąż 3 lata temu. Była naprawdę zakochana i czuła, że z wzajemnością. Kiedy na świat przyszło dziecko, wszystko się zmieniło. W związku tej pary zapanował brak bliskości i czułości. SMS zadecydował o wszystkim.

,,Dostrzegam, że mój mąż inaczej traktuje mnie po tym, jak urodziłam synka. Nie ma już miłych niespodzianek, całodziennych wycieczek, pełnych uczuć SMS-ów. Nie chciał już podsycać ognia naszej miłości. Może to moja wina, bo przez ciążę za bardzo przybrałam na wadze? Chciałam wierzyć, że nie. W końcu dalej o siebie dbałam. Przytyłam oczywiście trochę, ale tuż po ciąży starałam się zrzucić dodatkowe kilogramy” – powiedziała kobieta w rozmowie z portalem PlanetaLife.

To, co podejrzewała kobieta, okazało się być prawdą. Zdanie męża na jej temat wyjaśniło wszystko – oto treść SMS-a, który miał trafić do kolegi:

,,Chłopie, może i miałbym ochotę na szaleństwo w łóżku, ale moja Aśka jest tak tłusta. Strasznie przytyła po ciąży i już mnie tak nie podnieca. Nie to co te młodsze” – napisał mąż w SMS-ie, przytaczanym przez portal PlanetaLife.

Kobieta po przeczytaniu tej wiadomości nie mogła nie porozmawiać z mężem. Mąż stwierdził, że owszem, przytyła po ciąży, ale nadal ją kocha, jednak uczucie nie jest takie jak kiedyś.

Źródło: PlanetaLife