in ,

Pochowali zmarłą babcię z telefonem. Trzy lata później… dostali od niej SMS-a.

Kiedy odchodzą nasi bliscy, zostają po nich rzeczy, które się z nimi kojarzą. Niektóre z nich są ich ulubionymi i chcielibyśmy, aby zawsze mieli je przy sobie.

Pewna 59-letnia kobieta kochała pisać SMS-y. Było to zdecydowanie jej ulubione zajęcie i nigdy nie rozstawała się ze swoim telefonem. Bliscy po jej śmierci uznali, że pochowają z nim swoją babcię. Nie mieli nadziei na to, że jeszcze kiedykolwiek wyśle do nich SMS-a, ale… tak się właśnie stało!

SMS od zmarłej babci

Lesley Emerson z Wielkiej Brytanii zawsze miała przy sobie swój ukochany telefon. Wysyłała z niego SMS-y do bliskich, więc kiedy w wieku 59 lat zmarła na raka, rodzina uznała, że pochowa kobietę z przedmiotem, bez którego nie wyobrażała sobie ani jednego dnia.

Po trzech latach z numeru babci przyszedł SMS…

„Czuwam nad Tobą, wszystko będzie w porządku. Musisz przez to przejść” – przeczytała Sheri w wiadomości, wysłanej spod numeru zmarłej trzy lata temu babci.

„Zrobiło mi się niedobrze, gdy to czytałam. Byłam w szoku” – wspomina Sheri dla DailyMail.

Sheri była w szoku, jednak kiedy emocje opadły, uznała, że pora zająć się tą sprawą. Szybko wyszło na jaw, że numer ten należy już do kogoś innego. Operator sieci komórkowej sprzedał go ponownie. Nowy właściciel wykazał się niezbyt przyjemnym poczuciem humoru, wysyłając takiego SMS-a.

Rodzina oczywiście wybaczyła nowemu właścicielowi numeru i operatorowi sieci komórkowej, ale z pewnością nigdy nie zapomną tego, jaką przykrość im to sprawiło.

Źródła: wiadomosci.onet.pl, www.dailymail.co.uk