in

35-latek poślubił zwłoki ukochanej. Zdjęcia z ceremonii wywołują ciarki

Dla panny młodej ślub był największym marzeniem, którego niestety nie zdążyła spełnić. Zmarła kilka dni przed ceremonią. Panu młodemu pękło serce, jednak postanowił, że za wszelką cenę sprawi, żeby ślub się odbył. Tak też się stało – mężczyzna poślubił zwłoki. Zdjęcia z uroczystości zszokowały internautów.

Ślub zazwyczaj jest pełen radości i miłości ze strony dwojga kochających się ludzi, którzy chcą powiedzieć sobie sakramentalne „tak” przed ołtarzem. W tym wypadku pannie młodej nie dane było doczekać ceremonii.

Nietypowy ślub

Yang Liu oraz Xu Shinang byli ze sobą od 12 lat i chcieli w końcu przypieczętować swój związek. Niestety, pewnych rzeczy w życiu nie przewidzimy. Bez wątpienia należy zaliczyć do tego choroby, które pojawiają się znienacka i psują wszystkie nasze plany.

Yang Liu zachorowała na raka piersi. Kobieta marzyła o tym, aby wygrać walkę z chorobą i poślubić ukochanego. Niestety, 14 października przegrała walkę z nowotworem. Zrozpaczony ukochany nie zamierzał nie spełnić marzenia swojej wybranki. Uznał, że jej śmierć mu w tym nie przeszkodzi.

35-letni mężczyzna poślubił zwłoki w trakcie pogrzebu. Dlaczego przed śmiercią nie zdecydował się ożenić z Yang? Jak się okazuje, ukochana była w tragicznym stanie i nawet nie rozpoznałaby swojego przyszłego męża.

Zwłoki kobiety były ubrane w suknię ślubną, wokół trumny położono 168 bukietów różowych róż.

Xu Shinan odczytał swojej ukochanej przysięgę:

„Żono, proszę nie martw się! Ból nie opuści mnie przez resztę życia, ale nigdy się nie poddam” – obiecywał mężczyzna.

Na ślubie zgromadziła się cała rodzina. Zmarła zawsze była pełna pogody ducha i często się uśmiechała.

„Moja żona zwykła mówić, że nikt nie może płakać, jeśli umrze. Powstrzymywałem długo swoje łzy, ale kiedy jej ciało do pieca krematoryjnego nie mogłem dłużej z nimi walczyć” – wyznaje Xu Shinang.

Za życia Yang chciała być inspiracją do walki z nowotworem i często udzielała się w mediach społecznościowych.

Źródło: pikio.pl, Popularne.pl