in

20-latka postanowiła wziąć ślub z ,,martwym” ukochanym. Nagranie z ceremonii zszokowało cały świat.

20-letnia Felicity Kadlec to dziewczyna, której miłość może budzić kontrowersje. Wielu ludzi do dziś zastanawia się, jak jej decyzję zaakceptowali rodzice. Wszystko to doprowadziło do tego, że stała się niezwykle znana w sieci – dlaczego? Wyszła z mąż za Kelly’ego Rossi… który jest lalką! Dziewczyna uważa, że jej partner ma 37 lat.

Miłość od małego

Felicity pochodząca ze stanu Massachusetts „poznała” miłość swojego życia, kiedy miała zaledwie 13 lat. Dostała od ojca wymarzoną lalkę. Jej rodzice wiedzieli bowiem, że ich córkę fascynują straszne historie, zombie i oglądanie horrorów.

Z czasem miłość rosła

Ludzie myśleli, że z czasem dziewczyna znajdzie sobie chłopaka, który nie jest lalką, ale okazało się, że jej miłość urosła do tego stopnia, że zaczęła myśleć o ślubie ze swoim ukochanym. Wiedziała, że ludzie jej nie rozumieją, ale nie była w stanie stłumić swoich uczuć.

Kiedy dziewczyna musiała pogodzić się ze śmiercią ojca, jej największym oparciem była właśnie lalka zombie, którą od niego dostała. Wtedy też powiedziała ludziom o swojej miłości. Mówiła im, że pragnie spędzić z lalką resztę życia – nie wyobrażała sobie mieć nikogo innego. To był idealny mąż.

Czas na ślub
 
Wzięła z nim ślub we wrześniu ubiegłego roku w Tiverton w stanie Rhode Island.
 

 
Dopiero teraz jednak trafiły do sieci zdjęcia z tamtej ceremonii. Widać, że dziewczyna jest bardzo szczęśliwa.
 

 
Przyjaciele dziewczyny wspierali ją w decyzji, którą podjęła. Na ceremonii były także cztery inne przerażające lalki.
 
Felicity i jej ukochanemu nie wystarczyły obrączki – postanowili, że będą mieć tatuaże ze swoimi imionami.
 
Rodzina dziewczyny stara się zrozumieć jej miłość, ale nie wychodzi im to. Nie tolerują tego, szczególnie wtedy, gdy wychodzą razem na ulicę.
 
Zobaczcie nagranie z tej niecodziennej ceremonii. Daj znać w komentarzu co o tym sądzisz.