in

Panna Młoda idzie do ołtarza z ojcem. Nagle robi coś, co wywołuje ogromne wzruszenie na twarzy Pana Młodego, jak i wszystkich gości.

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. To nie tylko bardzo podniosła, ale i mocno wzruszająca chwila, której zwykle towarzyszy dużo łez szczęścia.

Nie inaczej było tez w przypadku pary, którą można zobaczyć na nagraniu poniżej. Panna Młoda postanowiła dać swoją niespodziankę ukochanemu, która jak widać, bardzo się spodobała. Mary Holand Tosse jest wyjątkową panną młodą, która swoją miłość postanowiła wyrazić w mocno zaskakujący sposób. Kiedy szła do ołtarza z ojcem u boku, nagle wyjęła mikrofon i zaczęła śpiewać bardzo wzruszającą i emocjonalną piosenkę „You Raise Me Up”, skierowaną do swojego przyszłego męża – Ronnego Eidvika. Jak widać po minie mężczyzny, niespodzianka bardzo się udała a łzy szczęścia zagościły nie tylko na jego twarzy, ale również wszystkich gości zgromadzonych w kościele.

Trzeba przyznać, że tak wzruszająca chwila mogła odebrać mowę niejednemu twardzielowi. A ślub dwojga zakochanych ludzi, z pewnością był wydarzeniem, które zostanie w ich pamięci na długie lata.