in , ,

Wzięli ślub pomimo koronawirusa. Ta uroczystość wyglądała inaczej niż wszystkie

Jak wiemy, ślubu nie da się zaplanować z dnia na dzień – to co najmniej parę miesięcy. Każda para chce, aby wszystko przebiegło zgodnie z ich planem i aby ten dzień był najpiękniejszym dniem w ich życiu. Życie jednak pisze różne scenariusze i sprawia, że musimy się zastanowić nad tym, co w danym momencie jest najważniejsze.

Tysiące par na całym świecie, które miały wziąć ślub, nie mogą tego zrobić z powodu koronawirusa. Każdy boi się o zdrowie swoje i bliskich, a podczas takich uroczystości kontaktu z innymi ludźmi nie da się uniknąć.

Ta para postanowiła jednak, że mimo zarazy powie sobie ,,tak” przed ołtarzem. Ich uroczystość wyglądała jednak inaczej niż wszystkie i z całą pewnością inaczej, niż sobie to planowali!

,,Chcieliśmy dodać odwagi innym parom, które przeżyły tę samą sytuację, co my. Przestrzegaliśmy wszystkich wytycznych dotyczących zdrowia publicznego, aby zapewnić nasze bezpieczeństwo i przestrzegaliśmy wytycznych Kurii i zaprosiliśmy tylko naszych rodziców i rodzeństwo” – mówi Danica Lovin Malta.

Zrezygnowali oni nie tylko z gości na weselu, ale także i samej mszy!

Cały ślub trwał zaledwie 18 minut, a ksiądz ograniczył wszystko do przysięgi małżeńskiej. Tort został pokrojony przed świątynią, a goście mogli brać udział w uroczystości – online, poprzez transmisję na żywo.

Danica śmieje się, że najdziwniejsze było wyjście z kościoła, przed którym nie czekali na nich goście, nikt nie podziwiał jej sukni i nie płakał na przysiędze. Wie jednak, że nie to jest najważniejsze w tej uroczystości, ale ukochana osoba, z którą chce się spędzić resztę życia.

,,Jestem bardzo dumna z tego, że podjęłam tę decyzję i wzięłam ślub w tych okolicznościach. Kocham cię i jestem dumna, że mogę teraz nazwać cię moim mężem!” – pisze szczęśliwa kobieta.

Ta para postanowiła wziąć ślub, ale wiedzieli, że nie mogą narażać innych. Zdrowie jest najważniejsze, brawa dla tych dwojga!
 


 
Podziel się tą niesamowitą chwilą ze swoimi znajomymi!
 
PAMIĘTAJ – wychodząc z domu, narażasz siebie i innych!
Źródło: Facebook/ Danica Ann Attard