in

Kulturysta opublikował nagranie z wesela. W sieci od razu zawrzało, chodzi o jeden absurdalny szczegół

Kazachski kulturysta postanowił się ożenić. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jego żoną została plastikowa lalka „Margo”. Do sieci trafiło wstrząsające nagranie z hucznego wesela, które wywołuje skrajne emocje wśród internautów.

Ślub z lalką

Jurij Tolochko zakochał się w swojej lalce i już jakiś czas temu uznał, że pora się z nią ożenić. Przeszkodą okazała się pandemia koronawirusa, jednak ostatecznie wesele doszło do skutku. Kazchski kulturysta poślubił Margo.

Na swoim Instagramie Tolochko opublikował nagranie z wesela. Internauci nie mogli przejść obok niego obojętnie. To bez wątpienia niespotykany widok. Pięknie ubrani państwo młodzi, obrączki, tańce, tort weselny i… obojętna na wszystko panna młoda.

Kulturyście to jednak nie przeszkadza. Kocha swoją lalkę i chce spędzić z nią resztę życia. Oświadczył się jej w 2019 roku. Mężczyzna jeździ z nią na wakacje, robią z nią zakupy i chodzą razem do restauracji.

„To się wydarzyło i będzie trwać” – powiedział po weselu.

W mediach społecznościowych od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są rozbawieni, inni wyrażają swoje oburzenie. A co wy o tym sądzicie?

Obejrzyjcie nagranie poniżej!

źródło: o2.pl