in

Panna młoda jest w drodze do ołtarza. Gdy drzwi się otwierają, cały kościół zalewa się łzami

Generalnie rzecz biorąc, ślub powinien być jednym z najszczęśliwszych dni w życiu. To dzień, którego nigdy nie zapomnisz; dzień pełen błogich wspomnień i miłości. Jednak dla pewnej kobiety myśl o przejściu do ołtarza była zbyt trudna, by ją unieść.

Jennifer Darmon brał udział w wypadku, który sprawił, że musiała walczyć o życie. Później okaże się, że doznała urazu rdzenia kręgowego i została sparaliżowana od pasa w dół…

Kobieta razem ze swoim partnerem, Mike’iem Belawetzem, przygotowywali się do ceremonii ślubu. Jennifer była zdeterminowana, aby pokonać diagnozę lekarzy i móc zacząć znów chodzić.

Co tydzień przechodziła wyczerpujące sesje fizjoterapii, skupiając się na celu, który tak wiele dla niej znaczył.

W pewnym momencie powiedziała Mike’owi, że nie musi z nią być, jeśli to dla niego za dużo. Ale dla Mike’a to nie było za dużo – kochał swoją kobietę i chciał z nią być mimo przeciwności losu; wspierał Jennifer w stu procentach i zachęcał ją, aby nie przerywała fizjoterapii i była w tym wytrwała.

Kiedy nadszedł wielki dzień ich ślubu, Mike czekał z niepokojem na ołtarzu. Zgromadzeni goście patrzyli, jak drzwi się otwierają… i Jennifer idzie dumnie przez ołtarz, dokładnie tak, jak chciała.
 
Przy odrobinie pomocy ze strony lekarzy i wsparcia ze strony ojca i brata, Jennifer była w stanie zrobić to, o czym nikt nie myślał, że to możliwe.

Pod koniec przejścia przez ołtarz… cóż, najlepiej obejrzyj to wideo i przekonaj się sam. To niesamowita historia walki i miłości…
 
Udostępnij ten artykuł, jeśli jesteś dumny z Jennifer!