in

Po latach związku w końcu wzięli ślub. Mężczyźnie wystarczył tydzień, aby oświadczyć się innej.

Kiedy rodzice po długich przygotowaniach mieli swój wymarzony ślub, ich 4-letnia córeczka czuła się nieco odtrącona na bok. Tydzień po ślubie jej tata zrobił coś, by to naprawić…

Mark Thomas i Kathrynn są z sobą od 6 lat, a owocem ich miłości jest 4-letnia córeczka. Po latach wzięli ślub, jednak przygotowania na tę uroczystość pochłonęły mnóstwo czasu i energii, przez Evelyn zdecydowanie nie była w centrum uwagi.

Dziewczynka czuła wielkie podekscytowanie i radość związane z tą uroczystością. Ciągle mówiła rodzicom, że to będzie ,,jej niezapomnainy dzień”.

Mark i Katryn zdawali sobie sprawę z tego, że ich ślub jest czymś bardzo ważnym dla dziecka. Jednak szybko zauważyli, że Evelyn przestaje być ucieszona na wieść o wydarzeniu.

Zaczęła wypytać się o pierścionek. ,,Mama dostała, a ja nie!”. Mark nie wiedział, co ma z tym zrobić, jednak wpadł na pewien pomysł. Pobiegł do jubilera, zakupił drugi pierścionek dla dziewczynki i próbował jej się 'oświadczyć’.

Dziewczynka była wniebowzięta i rzecz jasna – przyjęła oświadczyny! Rozbawiona Kathryn postanowiła wszystko nagrać, aby kiedyś pokazać córce, do jakich rzeczy posuwał się jej tata, żeby ją uszczęśliwić!

Mark zauważył, że jest to dobry sposób. Podzielił się swoimi przemyśleniami:

„Jeśli macie dzieci, a chcecie wziąć ślub, naprawdę to polecam. Dzieci temu poczują się tak samo ważne, jak para młoda!” – pisze na YouTube.

Obejrzyj ten zabawny i wzruszający filmik, który Evelyn na pewno odtworzy miliony razy, kiedy już dorośnie!