in

Dziewczyna skacze w bieliźnie do zamarzniętego jeziora – Nie sądziła, że zakończy się to tak tragicznie.

Mądrze kiedyś powiedział Albert Einstein: ,,Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.” Zachowania niektórych osób są dowodem na to, że po ludziach można spodziewać się wszystkiego.

Czy ktoś z was skoczyłby do zamarzniętego jeziora w samej bieliźnie, nie sprawdzając, jak ono wygląda? Z pewnością nie…

Jednak pewna kobieta postanowiła, że zrobi to, czego nikt nie odważyłby się zrobić, albo o czym nikt po prostu nie pomyślałby, że można zrobić. Bo tak naprawdę… po co? Oglądając ten filmik, zadawaliśmy sobie to pytanie, jednak nie znaleźliśmy żadnej satysfakcjonującej odpowiedzi.

Kobieta uznała, że to po prostu wspaniała forma spędzenia wolnego czasu. Bez względu na temperaturę i fakt, że skok do wody nie ma prawa się udać.

Source: Icy Lake Jump Fail by ViralHog

Na filmiku widzimy, jak kobieta wskakuje do wody. Słychać jej krzyk i jednoczesny śmiech nagrywającego.
 

 
Dziewczyna wyszła z wody, jednak z kulejącą nogą! Musiałaby mieć naprawdę wielkie szczęście, gdyby wyszła z tego, nie ponosząc żadnych konsekwencji. A mogło stać się coś jeszcze gorszego…
 

 
Pozostawimy tę historię bez komentarza, a wam życzymy, abyście na siebie uważali w ten okres zimowy i nie postępowali ryzykownie! Pamiętajcie – zdrowie jest najważniejsze.
 
Źródło: awm.com | Fotografie: rumble.com, Icy Lake Jump Fail by ViralHog