in

Znamy składnik, który sprawi, że twoje włosy zaczną zadziwiająco szybko rosnąć. Sprawdź sama!

Wiele szamponów zamiast pomagać odbudowywać strukturę włosa, jeszcze bardziej je niszczy. Dzisiaj mówimy temu zdecydowane: stop! Z pomocą przychodzi naturalny szampon, który można zrobić dzięki sodzie oczyszczonej. Ta mikstura sprawi, że twoje włosy będą lśniące, odbudowane, a ich gęstość będzie budzić zazdrość innych kobiet.

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze kosmetyki to kosmetyki naturalne, pozbawione chemicznych substancji. Zazwyczaj nie wiemy, jaki skład ma kosmetyk przez nas używany. W tym wypadku jest zupełnie inaczej, ponieważ… może stworzyć go sami.

Ten szampon pozwoli ci poprawić kondycję włosów już w ciągu kilku dni od zastosowania. Początkowo szampon, który się nie pieni, może ci się wydać zły, ale do czasu – do czasu niebywałych efektów, jakie zobaczysz na swojej głowie, dzięki niemu!

Poniżej przedstawiamy niezbędne składniki do sporządzenia mikstury:
– soda oczyszczona
– woda
– niewielka buteleczka
– ocet jabłkowy
… i to wystarczy!

Sposób przygotowania składa się z jednego prostego kroku:
przygotowania mieszkanki z sody oczyszczonej i wody w stosunku 3:1.
 
Jeśli mamy włosy sięgające do ramion, mieszamy 2-3 łyżeczki sody z 6-9 łyżeczek wody.
 
Sposób nałożenia mieszanki:
 
Mieszankę można nakładać zarówno na suche, jak i mokre włosy. Zaczynamy od nasady włosów, aż po same końce.
 
Szampon należy pozostawić na jedną do trzech minut.
 
Następnie spłukujemy go dokładnie zimną wodą. Jak wspomnieliśmy wcześniej: szampon nie będzie się pienił. Nie jest to znakiem, że mikstura jest źle sporządzona.
 
Po umyciu włosów należy je spłukać octem jabłkowym zmieszanym z wodą w stosunku 1:4. Przeszkadza ci zapach octu? Możesz dodać swój ulubiony olejek eteryczny! Uwaga na to, aby ocet nie dostał się do oczu.

Po miesiącu stosowania tej mieszanki nie poznasz swoich włosów, a zadziwiające efekty sprawią, że nie będziesz chciał wracać do kosmetyków z drogerii.