in

Co tak naprawdę znajduje się w składzie Nutelli? – Będziesz w totalnym szoku, gdy zobaczysz tę grafikę!

Nutella jest ulubionym przez dzieci i dorosłych dodatkiem do pieczywa. Ten czekoladowo-orzechowy krem produkowany jest przez firmę Ferrero.

Producent musi zmagać się czasem z ogromną krytyką. Ledwo zniknęły się wiadomości o zawartości w Nutelli rakotwórczego oleju palmowego, a pojawiło się zdjęcie, które od razu trafiło na czołówki.

Jesteśmy pewni, że także lubisz smak Nutelli. Jednak po obejrzeniu tej grafiki, apetyt na krem może się drastycznie zmniejszyć. Wystarczy spojrzeć na skład widoczny na opakowaniu. Zwróćmy uwagę na zawartość cukru, orzechów i tłuszczu. Jak wynika z podanych danych, w mniej więcej połowie słoiczka znajduje się cukier.

Firma Ferrero jednak nie odniosła się do przedstawionej grafiki. Zasłania się tajemnicą składu, ale patrząc na ilość cukru w tabeli z podanymi wartościami odżywczymi ciężko jest się bronić.

Pamiętajmy jednak, że wszystko jest dla ludzi, tylko spożywajmy to z umiarem! Jedna kanapka z Nutellą raz na jakiś czas nie zaszkodzi, ale codzienne spożywanie może doprowadzić do nadwagi i innych schorzeń. Lepiej przekąsić słodki owoc.