fot. tiktok @glamourddive
in

Znalazła to na śmietniku. Internauci przecierają oczy ze zdumienia

Ella, znana jako @glamourddive na TikToku, jest prawdziwą maniaczką poszukiwania skarbów w śmietnikach. Kobieta regularnie publikuje nagrania ze swoich „łowów”, w których pokazuje, jak wiele wartościowych rzeczy można znaleźć. Wiele osób jest w szoku, że ktoś w ogóle myśli o grzebaniu w śmietnikach, ale dla Elli to sposób na znalezienie prawdziwych perełek.

W swoim najnowszym nagraniu, które zrobiło wrażenie na prawie 200 tys. widzów, Ella pokazała, co udało jej się znaleźć przed sklepem American Burlington w kontenerze. Jak się okazuje, było tam wiele użytecznych rzeczy, które mogą posłużyć komuś innemu, ale wyrzucono je, ponieważ ktoś uznał je za niepotrzebne.

Niezwykłe znaleziska

Jakiś czas temu Ella znalazła pudła pełne nowych ubrań, butów i torebek. I wiele, wiele więcej ciekawych rzeczy!

„Sprawdzam drugą stronę, a tam ogromny zestaw kołder” – zaznacza na nagraniu.

Ostatecznie po swoich „łowach” kobieta wróciła do domu m.in. z kosmetyczką marki Guess, torebką Adidasa czy chociażby torebką Steva Maddena. Tylko spójrzcie na nagranie poniżej!

@glamourddive Wait until you see what i found in this dumpster.. #dumpster #dumpsterdiving #insane #fyp #glamourddive ♬ Glamorous – Fergie

Internauci są zdumieni odkryciami kobiety. Wielu z nich przyznało, że też chcieliby znaleźć takie rzeczy na śmietniku.

Ella wykazuje dużą wiedzę na temat szukania w śmietnikach, wie gdzie szukać i co warto zabrać. Znajduje wiele ubrań, akcesoriów i przedmiotów, które wyglądają na nowe i są w doskonałym stanie. Dzięki swojej nietypowej pasji, pomaga w zmniejszeniu ilości odpadów.

Dla wielu ludzi szukanie w śmietnikach może wydawać się nieco kontrowersyjne, ale dla Elli to styl życia i sposób na oszczędzanie pieniędzy. Jej pasja do odkrywania skarbów w śmietnikach z pewnością zainspiruje wiele osób do myślenia o tym, co wyrzucają i jak mogą przyczynić się do zmniejszenia ilości odpadów.