in

Szokujące zajście w “Tańcu z gwiazdami”. Widzowie mają dość – wszystko było ustawione?

To, co stało się w ostatnim odcinku “Tańca z gwiazdami” mocno oburzyło fanów. Widzowie stacji Polsat nie mogli uwierzyć w to, co widzą. W sieci rozpętała się prawdziwa burza. Wszystko wskazuje na to, że nikt tak łatwo nie wymaże tego z pamięci. Co tak naprawdę się stało?

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa jeden z najpopularniejszych programów znów trafił na antenę. “Taniec z gwiazdami” przyciąga widzów, którzy czekają w napięciu na to, aż ktoś otrzyma Kryształową Kulę.

W programie możemy oglądać gwiazdy, które świetnie tańczą i zdają się być urodzone na parkiecie, jak i te, które z tańcem za wiele wspólnego nie mają. Do tych drugich z pewnością możemy zaliczyć Sylwię Madeńską i Mikołaja Jędruszczaka, którzy w ostatnim odcinku zupełnie nie poradzili sobie z układem tanecznym.

“Była masakra, katastrofa, pomyliłeś się w 50 procentach tego układu!” – powiedziała do Mikołaja Iwona Pavlović.

Para za swój taniec dostała tylko 12 punktów. Widzowie nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Byli pewni, że po czymś takim para odejdzie z programu. Tak się jednak nie stało.

Niesprawiedliwy wynik?

Z programu odeszła Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, mimo iż otrzymali o 8 punktów więcej od Sylwii i Mikołaja.

Internauci nie mogli zrozumieć takiego werdyktu. Na Instagramie szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy:

“Nie zgadzam się z werdyktem … Coś tu nie gra” – pisze jeden z internautów.

“Oszustwo! Ta kłoda drewna powinna wylecieć!” – pisze ktoś inny.

“Oni nie powinni odpaść, Bogdan lub Mikołaj wypad ustawione wszystko, ZENADA” – czytamy pod postem.

“Żenujący program, kiedy odpada lepszy, a gorsi zostają, robią z ludzi głupków, oczywiście wiadomo, że wszystko jest z góry idealnie przemyślane i zaplanowane kto i w jakim momencie odpada z programu. I tyle. Ja się nie zdziwię, jak wygra Wieniawa- bo Polsat to jej stacja”

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Pudelek