in

Kobieta załamuje się, bo nie może zajść w ciążę. Po latach siostra składa jej niebywałą propozycję

Najczęściej młode małżeństwa pragną najbardziej powiększyć swoją rodzinę. Aimee i Jake Morrisby z Toowoomba w stanie Queensland należą właśnie do takich par. Jednak los z nich zadrwił i nie pozwolił spełnić marzenia.

Żona Jake już kiedy była nastolatką, zaczęła cierpieć na poważną chorobę, a mianowicie – Hirschprunga. To właśnie ona wpłynęła na to, że kobieta nie mogła mieć dziecka. Została poddana wielu operacjom, które miały na celu zmianę kształtu macicy. Były na niej widoczne różne blizny, uniemożliwiające zajście w ciążę. Kiedy, mając 21 lat udała się do ginekologa, usłyszała zdanie, które ją załamało: pani nigdy nie urodzi.

Małżeństwo starało się o dziecko przez 5 lat. Mieli nadzieję, że uda im się spełnić marzenie dzięki metodzie in vitro.

Lekarze cały czas utwierdzali kobietę w przekonaniu, że nie uda jej się mimo starań urodzić dziecka przez blizny, które ma na macicy.

Aimee była coraz bardziej załamana. Którejś nocy zadzwonił jej telefon – młodsza siostra kobiety, Shayny Wiffen.

Shyana była matką dwójki dzieci i czuła, że kolejna ciąża byłaby dla niej powodem do radości. Jednak nie chciała urodzić dziecka dla siebie. Chciała spełnić marzenie Aimee. Dała jej do zrozumienia, że może być jej surogatką.

Aimee i Jake początkowo nie wiedzieli, jak mają się do tego ustosunkować. Po krótkim czasie uznali, że to dla nich najlepsze rozwiązanie. Lekarze pobrali komórkę jajową od żony Jake’a, po czym zaimplantowano ją w łonie Shayny.
 

Cała czwórka bardzo przeżywała całą sytuację. Małżeństwo wspierało Shaynę i bezustannie się o nią troszczyło.
 
Po dziewięciu miesiącach Aimee wzięła w ręce upragnione dziecko, a mianowicie – córeczkę! To wzruszający moment.
 

Shyana przekazała dziewczynkę, widząc łzy szczęścia w oczach małżeństwa. Spełniła ich marzenie.
 

Aimee miała dawno wybrane imię dla swojej córeczki – Francesca.
 

Francesca Louise to radość i oczko w głowie rodziców. Aimee zawsze będzie pamiętać o tym, ile zrobiła dla niej jej siostra…
 
Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć narodziny dziewczynki i to, jak bardzo siostry się kochają!