in ,

Siostra zmarłej Anny Przybylskiej opublikowała nagranie ze szpitala – ten widok mrozi krew w żyłach.

Siostra zmarłej aktorki Anny Przybylskiej niedawno opublikowała nagranie, które wstrząsnęło siecią – widzimy na nim, jak koronawirus niszczy płuca. To wprost niewiarygodne. Kobieta podzieliła się nagraniem i zaapelowała do Polaków o to, aby dbali o swoje zdrowie, ponieważ mamy do czynienia z realnym zagrożeniem, które może dopaść każdego z nas.

Agnieszka Kubera podzieliła się nagraniem, na którym widać, z jakimi nieodwracalnymi zmianami możemy mieć do czynienia po starciu z koronawirusem. Niewielu ludzi jest tego świadomych. Czarne elementy widoczne na filmiku to tkanka, która jest zdrowa, a białe – to te, w których choroba postępuje. Jaki z tego wniosek? Osoby, które zaraziły się COVID-19 mogą mieć przewlekłe problemy ze zdrowiem…

„Tak… po obserwacji totalnego rozluźnienia na ulicach przypominam, że COVID nadal jest z nami. Dowód w załączeniu!”

Ciężko pozostać na to obojętnym. Chyba nikt z nas nie chciałby, aby jego płuca wyglądały w ten sposób. Dlatego warto na siebie uważać i dbać o swoje zdrowie, nawet gdy inni wokół zdają się mieć inne zdanie na ten temat. Internauci szybko odpowiedzieli na to, co opublikowała Agnieszka:

„Dlatego w tym roku szerokim łukiem omijamy bulwar, wszystkie knajpy i miejsca gdzie jest duże skupisko ludzi”

„Dobra lekcja twardej edukacji, nie zobaczysz, nie zrozumiesz!”

„Nie dopuśćmy do tego co dzieje się w Szwecji. Moja rodzina walczy z tym cholerstwem, właśnie tam. To ludzie młodzi, bez chorób współistniejących”
 
„Ja tez jestem za tym żeby ludzie w końcu zobaczyli co ta choroba robi w naszym organizmie, może przestaną krążyć nie wiadomo za czym i rozsiewać chorobę. A jak komuś to nie odpowiada to niech nie patrzy chyba to logiczne”

Źródło: styl.fm