in ,

Sińce pod oczami i zmarszczki to prawdziwa zmora kobiet. Zwalcz je i odmłódź skórę łatwym sposobem

Bez względu na wiek, kobiety zawsze chce wyglądać pięknie i młodo. Wszystkie te zmarszczki, cienie pod oczami i inne oznaki starzenia, bardzo denerwują przedstawicieli pięknej połowy ludzkości.

Każdy walczy z nimi tak szybko, jak to możliwe. Niestety nie można się ich całkowicie pozbyć. Można je jednak spowolnić, a także uczynić mniej zauważalnymi. Co więcej, chodzenie do salonów kosmetycznych i wydawanie pieniędzy na drogie zabiegi nie jest konieczne. Aby stać się młodszym, potrzebujesz najprostszego narzędzia, które jest w każdym domu.

Okazuje się, że przy pomocy łyżeczki do herbaty, jest możliwe, aby skóra na twarzy była tak piękna jak wcześniej. Dobrze jest stosować tę metodę wieczorem przed snem, kiedy wszystkie kosmetyki są zmywane, a na twarz nakładany jest krem ​​nawilżający.

1. Weź zwykłe srebrne łyżeczki i zdezynfekuj je alkoholem.

2. Ostudź łyżki w lodowatej wodzie i nałóż je na górne powieki, powtórz tę procedurę 5 razy. Następnie zrób to samo z dolnymi powiekami. Takie działania uratują cię przed cieniami i torbami pod oczami.
 

3. Po zakończeniu nakładania schłodzonych łyżek na powieki, wysusz je i zanurz w rozgrzanej oliwie z oliwek. Zacznij masować twarz. Powoli, z niewielkim naciskiem, masuj skórę, przesuwając łyżki wzdłuż linii: podążaj od nosa do strefy skroniowej i linii włosów, przejdź do powiek i przesuwaj natłuszczoną łyżkę od wewnętrznego kącika powieki do krawędzi oka. Uważaj tylko, aby krople oliwy z oliwek nie dostały się do oka. Okrężne ruchy wzdłuż policzków, od nosa aż do skroni, od podbródka do strefy skroniowej, wzdłuż szyi do podbródka.
Każdy ruch musi być wykonany co najmniej dziesięć razy. Aby łyżka gładko przesuwała się po skórze, okresowo zwilż ją olejem.


4. Po zakończeniu masażu umyj się ciepłą wodą. Nie musisz dużo pocierać twarzy, pozostała oliwa z oliwek jest wchłaniana przez skórę i nawilża ją. Musisz masować twarz łyżkami przed snem przez 10-12 dni.
 
Mamy nadzieję, że takie przydatne informacje pomogą Ci pozbyć się irytujących siniaków pod oczami i zmniejszyć zmarszczki. Życzymy, abyś zawsze był zdrowy i piękny. Podziel się artykułem ze znajomymi, przyda im się również wypróbowanie tak prostej metody.

Źródło: Pinterest, sovkusom.ru