in

Zgwałcił i zabił około 100 kobiet. Mimo to znalazła się kobieta, która wzięła z nim ślub i urodziła mu dziecko.

Pewien seryjny morderca, uważany za jednego z najgroźniejszych na świecie, ma dziecko ze swoją partnerką. Kobieta jest od niego aż 40 lat młodsza.

Ten morderca ma 65 lat i jest byłym policjantem. Nazywa się Siergiej Tkach. Mógł zamordować nawet setkę niewinnych kobiet, w tym jedną prawie 8-letnią dziewczynkę. Jego ,,działalność” trwała 25 lat. W jej trakcie psychopata dopuszczał się licznych gwałtów, przedtem zabijając ofiary, a to, że kiedyś był policjantem, tylko mu się przydawało. Ze zdobytej niegdyś wiedzy korzystał np. podczas ukrywania zwłok.

Jak już zostało wspomniane, Siergiej ma młodszą o 40 lat żonę – Elenę. Jak do tego doszło? Kobieta któregoś razu trafiła na wywiad telewizyjny, w którym był Siergiej. Od razu się w nim zakochała.

Niedługo po tym uznała, że wyśle do niego perfumowaną wiadomość w postaci listu. Siergiejowi spodobało się to tak bardzo, że postanowił się jej oświadczyć. Ślub miał miejsce w 2015 roku. Ostatecznie doszło do tego, że Elena zaszła w ciążę i urodziła córeczkę – Elizavietę.

Siergiej i Elena mają regularne widzenia w więzieniu. Elena czuje się spokojna, mimo tego, że jej mąż może korzystać z noży kuchennych w pomieszczaniach, do których mają dostęp.

Jej spokój wyraża się również w kwestii ofiar. W niewiarygodnej rozmowie padły z jej ust te zdania:

,,Nie jestem kimś winnym. Ja zbrodni nie popełniłam. Rzecz jasna, nie życzę nikomu tego, co się stało, a tym bardziej, gdyby doszło do tego w mojej rodzinie, chciałabym, żeby ktoś został ukarany. Jednak ja, kiedy zobaczyłam Siergieja w tym wywiadzie, uznałam, że bardzo mnie pociąga. Pragnęłam z nim zamienić chociaż słowo, pragnęłam, żeby mógł być zwykłym człowiekiem, takim jak ja.”

Początkowo doszło tylko do rozmowy telefonicznej. Siergieja i Elenę dzieliła szklana ściana, jednak po czasie pozwolili im na zbliżenie się do siebie. Kiedy do tego doszło, Elena powiedziała:

,,Czułam się naprawdę szczęśliwa, kiedy dowiedziałam się, że będę mieć z nim dziecko. Oboje pragnęliśmy mieć maleństwo. Jednak moi rodzice mają odmienne zdanie na temat mojego małżeństwa. Są wystraszeni i doszło nawet do tego, że założyli sprawę w sądzie. Chcą, abym została pozbawiona praw rodzicielskich.”
 
Tkach nie miał w swoim życiu jedynie Eleny. Był rozwiedziony aż trzy razy. Wyrzucili go z policji za to, że fałszował dowody, w 1979 roku. Wtedy stał się mordercą i miał ofiary niemalże w całej Ukrainie i na Krymie. Przez bardzo długi czas nie został złapany. Doszło do tego dopiero w 2005 roku, kiedy miał czelność pojawić się na pogrzebie swojej ofiary.
 
Nie minęły trzy lata od tamtego czasu, a został skazany. Udowodniono mu 37 morderstw, jednak mówił, że zabił więcej osób, w tym dzieci. Gdy skazano go po raz pierwszy, podobno chciał dla siebie kary śmierci. Jednak teraz wszystko się zmieniło:

,,Pragnę żyć dla mojej żony i córki.”
 
Morderców takich jak Siergiej zazwyczaj przetrzymuje się w klatkach, jednak według ukraińskiego prawa wszyscy zamężni więźniowie mogą spotykać się na trzy dni ze swoimi żonami co dwa miesiące.

Elena mówi, że bardzo kocha Siergieja i jest o niego zazdrosna.
 

To skromny, starszy mężczyzna, jednak tylko pozornie. Tak naprawdę jest mordercą, który niejednokrotnie dopuścił się zbrodni.
 
Siergiej powiedział w jednym z wywiadów:

,,To kobiety zawiniły. Jeżeli ja je zabiłem, to trudno. Czasu już nie cofnę.”
 

Źródła: imgur.com