in

Urodziła się z niezwykle rzadką chorobą włosów. Dziś ma już 11 lat i zachwyca swoim wyglądem!

Pewna dziewczynka cierpi na bardzo rzadką chorobę, o której większość z nas z pewnością nawet nigdy nie słyszała. Mowa o „zespole włosów nie dających się uczesać”. Osoby z tą przypadłością mają zmienioną strukturę włosów, sterczących z każdej strony i tworzących kołtuny.

Rzadka choroba włosów

Shilah Madison, kiedy się urodziła, wyglądała tak, jak każde dziecko. Nic nie wskazywało na to, że będzie chora. Miała ładne brązowe włosy. Jednak po kilkunastu miesiącach włosy zaczęły wypadać, a zamiast nich pojawiały się nowe, ale jasne i sterczące. Za nic w świecie nie dało się nad nimi zapanować.

Włosy dziewczynki zawsze były splątane i nie dało się ich rozczesać. Przykuło to uwagę wielu osób, które od razu chciały mieć zdjęcie z dziewczynką o nietypowych włosach.

Shilah wiedziała, że nic nie da się z tym zrobić i jedyne, co może, to zaakceptować to, jaka jest. Teraz jej fryzura to wielki atut, którym z wielką przyjemnością dzieli się w mediach społecznościowych.

Dziewczynka cierpi na rzadką chorobę, a mianowicie „zespół włosów niedających się uczesać”. Wiąże się to z tym, że włosy są jasne, wyraźnie odstają od głowy i nie da się nic z nimi zrobić. Z czasem kondycja włosów może być trochę lepsza.

Tylko spójrzcie, jak wygląda teraz dziewczynka!

Źródło: o2.pl, instagram/shilahmadison