in

Piesek opiekuje się noworodkiem w samochodzie. Gdy zobaczysz, na co go stać, nie uwierzysz, że to zwierzę.

Po co wydawać fortunę na opiekunkę do dziecka, skoro możesz sprawić, by szczeniak opiekował się twoim maluchem? Tak właśnie zrobiła ta rodzina, a rezultat był niesamowity. Zamiast szczekać na nowego członka rodziny lub starając się nad nim dominować, ich pupil zrobił coś zupełnie innego!

Wendy i jej bracia byli pod opieką psa o imieniu Nana w Peter Pan! Pies zachowywał się tak, jakby wiedział dokładnie, co to znaczy mieć dzieci. W niezwykle skrupulatny sposób obserwował swoich ,,podopiecznych”…

Reakcja szczeniaka na dzieci była absolutnie urocza! Ostrożni położył łapę na foteliku samochodowym i zaczął kołysać dziecko w przód i w tył.

Podczas gdy zachowanie to jest nowością dla wielu z nas, DogTime wyjaśnia, że psy rasy shiba inu są z natury niezwykle opiekuńcze, jeśli chodzi o dzieci. Są nadzwyczaj lojalne i faktem jest, że zawsze będą bronić swojej rodziny za wszelką cenę.
 
„Shiba Inu to dobry pies dla rodziny – jest lojalny i oddany – i dobrze radzi sobie z dziećmi, o ile jest odpowiednio uspołeczniony i wyszkolony, a dzieci traktują go życzliwie i z szacunkiem”.
 
DogTime mówi, że rodziny z psem tej rasy powinny zapewnić im aktywność, aby mogły zużyć nadmiar energii!
 
Wiemy, że ten słodki szczeniak będzie miał kumpla. Za parę lat z pewnością będą razem biegać i wspólnie się bawić. W międzyczasie właścicielka może być pewna, że jej dziecko jest chronione, gdy jest w pobliżu sheba. Nic złego się nie stanie, gdy zwierzę będzie uważnie obserwowało dzidziusia.
 

 
Rzuć okiem na ten słodki moment między dzieckiem a psem poniżej. Co za cudowny szczeniak!