in

Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewali razem na rozdaniu Oscarów – ten występ przejdzie do historii!

Wielu ludzi zastanawiało się nad tym, czy Lady Gaga i Bradley Cooper postanowili wystąpić razem z okazji gali rozdania Oscarów. Mieli nadzieję, że usłyszą ich występ, który z pewnością zaczarowałby całą publiczność. Okazało się, że wystąpią razem, ale chyba nikt nie spodziewał się występu, który zmuszałby każdego do łez wzruszenia – stało się coś niesamowitego.

Piosenka „Shallow”, która pochodzi z filmu „Narodziny gwiazdy” („A Star Is Born”) jest przepięknym utworem, który zyskał ogromną popularność na całym świecie. Jednak odkąd powstał film, fani czekali długo, by w końcu usłyszeć wykonanie na żywo. Po raz pierwszy miało to miejsce w Las Vegas – tam Lady Gaga i Cooper wykonali ten numer, który pozostanie być może nawet do końca życia w pamięci ludzi będących na koncercie.

W końcu możemy obejrzeć ich wspólny występ na scenie. Nagrodzono go owacją na stojąco – i nic dziwnego! Również nas nie dziwi to, że Lady Gaga dostała Oscara w kategorii Najlepsza piosenka filmowa.

Koniecznie posłuchajcie ich wykonania poniżej. Jeśli również zahipnotyzowało cię to nagranie, wyślij je swoim znajomym i bliskim!